Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube Feliratkozások: Hogy...

Youtube Feliratkozások: Hogy tudom megtekinteni abc sorrendben azokat a csatornákat, amikre feliratkoztam?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint szinte már mindent, ezt is szépen leamortizálták. Szerintem már sehogy. Régen mennyivel jobb és egyszerűbb volt a YouTube is te jó ég... Már arra se képesek, hogy egy nyamvadt e-mailt küldjenek, ha a feliratkozásaim új videókat tesznek ki. Minek az... Nyissa meg mindig az ember a YouTube-ot és felül az értesítések közül válogassa ki azt ami a kedvére való, már ha egyáltalán megkapja az értesítést! Csak közlöm: ha tegyük fel egy csatorna 15-20 videót tölt fel rövid időn belül, akkor egyszerűen csak 2-3 videóról kapsz értesítőt! A többi meg le van sz*rva?! Megnyitod a csatornát, és akkor látod, hogy hoppá, itt van még 40 új videó, amiről még csak nem is értesültem?! Meg ez a baromság is, hogy kerekíteni kell a feliratkozó számokat... Miért? Az csak bonyolítja az algoritmust nem? Nekik mondjuk mindegy... Aki meg konkrétan kíváncsi lenne, valakinek hogy áll a rajongótábora, mindig csak egy kerekített számot kap (khm... akarom mondani "levágott" értéket). Pl. ha van XY-nak 10899 feliratkozója (amit csak ő maga láthat...), akkor is azt jelzi ki nyilvánosan, hogy 10800... Baromság ez az egész, mindent el kell rontani ami működőképes volt...


Szóval visszatérve a kérdésedre, régen volt egy link, ahol meg lehetett a feliratkozásaidat nézni, de ma már ezt nem találom (hála az új YouTube stúdiónak is)...

2020. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm.


Én pont most szeparálnám Excel-be a feliratkozott csatornákat, csakhogy az a baj, hogy van úgy 80 és időnként teljesen megváltozik a lista sorrendje. Így jártam.

2020. dec. 11. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
PlayStation-ön ABC sorrendben vannak a feliratkozások.
2020. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, most nézem, hogy telefonon is.
2020. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Közben megtaláltam, a mai napig működik szerencsére: https://www.youtube.com/feed/channels
2020. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

wháóóó! Köszönöm!!!


PlayStation-t nem használok.

Telefonról pedig nem jó, mert PC-re szeretném kimenteni. Jó...ki tudnám menteni mind kettőt használva, de komplikált.


Még egyszer nagyon szépen köszönöm! Sok fájdalmat és időpocsékolást takarítottál meg!

2020. dec. 12. 20:56
 7/8 anonim válasza:
100%
Esetleg egy plusz tip: én a "PocketTube" chrome extensiont használom, amivel mappákba lehet rendezni a feliratkozásokat amik így sokkal áttekinthetőbbek. [link]
2020. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Ment a hasznos gomb!
2020. dec. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!