Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostanában miért van olyan...

Mostanában miért van olyan sok reklám a youtube - on?

Figyelt kérdés
Régen csak nagyon kevés volt a reklám!

szept. 15. 13:52
1 2 3 4 5 6
 41/57 KJUsul ***** válasza:
77%

Reklámmentesség prémiumban? Egy lóf*szt. Mese habbal. Egyébként meg ha előfizető vagyok egy csatornán, milyen alapon rakják tele a videót reklámmal, amikor egyszer már fizettem?

Hagyjuk már ezt.

Márpedig én reklámblokkolót használok és akinek nem tetszik nyugodtan lője t-kön magát ha ennyire agyhalott, legalább nem szaporodik.

szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
63%

Újat lépett a youtube.


Most már én is utána fogok nézni, hogy nem -e sért valamilyen alapvető jogot amit művelnek.


Ha blokkolót használsz, kitilt.


[link]


Eddig sem túl sűrűn néztem mert a facebook jobb, mostantól viszont felőlem akár meg is dögölhetnek.

szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 KJUsul ***** válasza:
100%

A céges gépen nekem is ez jön chrome-ban meg Edge-ben is. De Firefoxon ott se.

Itthon meg tiltok egy rakás gugli appot és szervert routerben, ezért használhatom nyugodtan a reklámblokkolókat. Más oldalak is szoktak ilyent írni, azokat egyszerűen elhagyom és ennyi.

szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
62%

Akkor tessék, lehet menni Facebook-ra butulni, mert normális dolgot, embert nem láttam még ott.

Igen, reklám nélküli teljesen, 2700 forintba kerül 2 személynek, mert családit vettünk.

Nyugodtan lőjétek csak tökön ti magatokat, mert a Facebookon élők képesek hitelre szaporodni. Ennyit erről.

szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

42/12 Utánanézhetsz, mert sért jogot. Viszont ha az ótvar, okádék, szenny adatseftelő f*szbúkot használod, akkor ez mit izgat? Csak mert ők sokkal több jogot sértenek a kémkedéseivel, akár a tied akár a másét. Nem mellesleg jogsértő módon állandóan lehallgat a célzott hirdetésekért és az eszközeiden is turkál az adataidba. Arról nem is beszélve jogsértő módon rajtad át olyanokról is kémkedik, adatot lop kifejezetten az okossz*ros appjaival leginkább, aki nem is használja, soha nem is volt fent azon a sz*ron. Na ez nem jogsértő? Ez nem zavar? Ha a gúgli youtube kémkedése zavar, akkor a f*szbúké miért nem? Az jóval jogsértőbb és komolyabb, mint amit most a youtube csinál.

Egyébként Windows7 x64 Firefox 116 + uBlock + ABP és érdekes módon van youtube reklám nélkül. Sőt még brave böngészőn is meglepő módon.

szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 KJUsul ***** válasza:
100%

44: Nincs faszbúkom, Szövegértelmezés megy? "Márpedig én reklámblokkolót használok és akinek nem tetszik nyugodtan lője t-kön magát..." Másszóval, akinek nem tetszik, hogy reklámblokkolót használok. Akinek meg nem inge ne vegye magára.

F*szbúkom meg nincs, annak a szervereit is tiltom routerben, ahogy a gugli reklám, adatgyújtő, és egyéb app szervereit is.

szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

44/46 "Akkor tessék, lehet menni Facebook-ra butulni, mert normális dolgot, embert nem láttam még ott. Facebookon élők képesek hitelre szaporodni. Ennyit erről."

Idáig 100%-ba egyetértek veled.

"Igen, reklám nélküli teljesen, 2700 forintba kerül 2 személynek, mert családit vettünk."

Nem elég hogy eladja az adatokat, még fizessek is a mocskos gúglinak az adatok eladása mellett, amivel már rengeteget keres rajtad a célzott hirdetések révén? Miért fizetnék a mocskos adatokkal seftelő, azokat bárkinek aki fizet érte el és kiadó gúglinak olyanért, ami ingyen is megvan? Méghozzá gúgli fiók és személyes adatok kiadása nélkül, mint a te esetedbe bankszámlaszám meg a fiókodba lévő minden létező személyes adat. Akár olyanoké is akik nem használják, soha nem is használták, de rajtad keresztül a gúgli adatokat lopott róluk, kezel róluk.

2700 forint elég sokaknak sok még a net mellé. Ennyire egy mocskos pénzéhes adatseftelő USA sz*r a gúgli is.

szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem érdekel mire fizettek elő, engem sok helyen leszóltak, hogy AI-t használok, tegnap olyat mondott nekem tanácsnak a cégemmel kapcsolatban az AI, hogy csak pislogtam, hogy tök logikus és miért nem nekem jutott ez eszembe. Ja és szerintem eddig azt hagytam ki, hogy AI esetében is előfizetünk a legújabb verziókra. Tény, hogy mi egy rakás pénzt keresünk és átlag ember nem engedheti meg, de hogyan értsem meg a helyzeteteket, ha abszolút más életet élünk?
szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
36%

#45-nek:


Felmerült bennem a gyanú az általad leírtak alapján, hogy kizárásos alapon a FIREFOX! lesz az, aki hallgatózik és árulkodik!


És beigazolódott!


Leszedtem a Firefox 115-ös verzióját, "frissítettem" vele a meglévő 130-ast, és láss csodát: a youtube nem blokkol!


Csalódtam a Mozillában. Mostantól a TOR-al is vigyázzak?!

szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

"Ha blokkolót használsz, kitilt."

Nálam Linux Mint 22 vagy Windows 11 23H2 (build: 22631.4169) + Firefox 130.0.1 (Szigorú Fokozott követés elleni védelemmel: [link] ) + uBlock Origin 1.59.0 esetén nincs tiltás.


De ott van az Invidious/Freetube vagy a Piped mint alternatív Youtube-felület.

szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!