Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostanában miért van olyan...

Mostanában miért van olyan sok reklám a youtube - on?

Figyelt kérdés
Régen csak nagyon kevés volt a reklám!

szept. 15. 13:52
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

10/10

Ezért kell ezeket az USA adatseftelő sz*rjait messzire kerülni.

8/10

"Én is sokáig idegbeteg voltam a reklámoktól, de megtaláltam a tökéletes megoldást. Ez pedig az AdBlock."

14 éve van ABP Firefoxon és sok éve már ott az uBlock origin is.

szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 KJUsul ***** válasza:
80%

Nálam Firefox, ublock + adbplus és nincs reklám. Chrome-on is van reklámblokkoló de nem használ. Akinek ez kell az csak nézzen reklámokat úgy kell neki.

Még több reklám lesz a jövőben csak szólok. Örülhetsz ha egy 10 perces videó alatt csak 20 perc lesz a reklám. Mert ezeknek semmi se elég. Nem elég a 7 bőr, még 10-et akarnak.

szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
79%
Mert egyre többen fizetünk you tube prémiumot, még csóró ismerőseim is fizetik. Valamiből kell a you tubereknek is csurrantani pénzt.
szept. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Igen nyílván azért is van ez, hogy a tartalom gyártóknak tudjanak miből fizeti, de azért a YouTube - osok is benne vannak, hogy ő nekik is menjen be pénz.
szept. 16. 13:08
 15/57 MolotovPunk ***** válasza:
53%
Egyre többen használják azért. Reklámblokkoló és Firefox a megoldás rá!
szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Én eddig se nagyon használtam Google Chrome - ot!
szept. 16. 14:16
 17/57 A kérdező kommentje:

Firefoxot szoktam inkább használni, de Operát is néha.

Az Ublock viszont a Chrome - ön is jól működik.

szept. 16. 14:17
 18/57 A kérdező kommentje:
Chrome - on
szept. 16. 14:18
 19/57 anonim ***** válasza:
70%

Kérdezőnek:


Ha egy program segítségével olyan információt szerez meg a rendszeremről, amit én nem osztottam meg vele, az KÉMKEDÉS.


A reklámblokkolónak semmi köze a forráshoz, a bejövő adatokkal variál, tehát a youtube csak akkor tud tudomást szerezni róla, ha KÉMKEDIK.

szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
80%

Ismét kérdezőnek:


A blokkoló a bejövő adatok, és a lejátszó közé épül be. Régebben teljesen kivágta a reklámot, de az ellen tett a youtube, úgyhogy most azzal a megoldással él, hogy elpörgeti.


A youtube-nak, de más oldalnak sincs ehhez semmi köze. Semmi joga sincs kémprogramot küldve a gépre, megvizsgáltatni vele a bővítményeimet, majd erről tájékoztatni a youtube-ot.


Mert jelen pillanatban ezt teszi!

szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!