Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg megszűnt a napiszar?

Tényleg megszűnt a napiszar?

Figyelt kérdés
Végre! :)
febr. 21. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:
*Meg+
máj. 3. 23:38
 42/75 vyrob ***** válasza:
34%
Neg fog szűnni... Biztos forrásból tudom. .. Persze persze látjuk mennyire szűnt most is meg HAHAHA Éppen csak ismét látogatható korlátlanul na egyébb kamu ferdítések kérdező? :)
máj. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:
Megszűnik! Biztos forrásból tudom.
máj. 6. 01:22
 44/75 anonim ***** válasza:
100%

Van újra de a szinvonal ugyanúgy gyenge.

Régen jobb volt.

máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 vyrob ***** válasza:
34%
Megszűnik! Biztos forrásból tudom.? Persze persze elég gyerek vagy még itt.. még hetek óta semmit sem tudsz felmutatni a hazudozáson kivűl kérdező :)
máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:
Már csak napok kérdése. Első kézből értesültem a dologról. Az oldalt le fogják kapcsolni.
máj. 7. 00:19
 47/75 vyrob ***** válasza:
34%
Akkor virítsd már végre ide a bizonyítékot ;) Miért nézel itt mindenkit hülyének ! Eleve a com-ot se kapcsolták rá csak nem érhető el magyar országról ugyan úgy rá lehet menni torral.. semmit nem írsz napok óta csak baromságot gyerek vagy ez látszik is!
máj. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:
Bizonyíték?? Ugye nem gondolod komolyan, hogy fel fogom fedni a forrásomat?! BIZTOS FORRÁSBÓL TUDOM, HOGY NEMSOKÁRA VÉGE ENNEK AZ EGÉSZ SZEKTÁNAK!
máj. 7. 21:23
 49/75 vyrob ***** válasza:
Most akkor tisztázzunk valamit te 40 éves úgy indítottad a kérdést itt hogy Tényleg megszűnt a napiszar? Nagy kérdőjel befigyel :D Ergo neked akkor se volt fingod februárba hogy miért lőtték le az oldalt és hogy kicsoda .. mert akkor bizakodva azt írtad volna hogy hát igen.. Mi lelőttük ezért megszűnt ebből is gondolom hogy az emberek agy fárasztásán kivűl nem tudsz te se semmit
máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 vyrob ***** válasza:
Bizonyíték?? Ugye nem gondolod komolyan, hogy fel fogom fedni a forrásomat?! Akkor miért hirdeted ezt ilyen nyíltan itt? :D XDDD Kész végem nincs több kérdés évek óta nem látogattam már az oldalt de azt tudom hogy ha lassan valami 15 éve működik az csak úgy nem szűnik meg egy csapásra. Pirat bay és társai és a többi nagyobb hal mégsem tűnnek el
máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!