Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg megszűnt a napiszar?

Tényleg megszűnt a napiszar?

Figyelt kérdés
Végre! :)
febr. 21. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
32%

"Végre! :)"

Idáig miért zavart a létezése?


Válasz: Lövésem sincs róla, nem követem nyomon irreleváns oldalak létezését. Tizenéve nézegettem én is, nem vagyok álszent, de kb 2010-óta nem néztem rá. 😃

febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
28%
Hová fajul a világ! A Gátvéder működik még?
febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
24%

Nem szűnt meg, ki van tiltva az oldal.

Mobilneten pl be is hozza

febr. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom azert orulsz, mert kint vannak a nude kepeid.
febr. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 Kancácska ***** válasza:
25%
Azt nem értem, hogy a mai világban nincs olyan szerv, hatóság aki a posztolókat le tudná követni. Nincs olyan hacker aki kinyírta volna az oldalt. Nem azért volt szánalmas az oldal mert meztelen képeket tettek ki, hanem az a képmutató álszent lelki nyomorult viselkedés ami jellemzi a mai társadalmat. A posztolók elbújtak a névtelenség álarca mögé, mintha az ő életük maga a földre szállt angyal lett volna, ők akiknek minden tevékenységük a tisztesség maga. Ezek a senki által meg nem választott alakok magukat mások fölé emelték és megengedték azt a szemétséget, hogy embereket kicsináljanak. Ok vagy ok nélkül, ahogy a kényük kedvük engedte. Sok ártatlan szerencsétlen tisztességes embernek is kerültek ki képei adatai. Hamisítottak is, hazudoztak is. Az utóbbi időben pedig még politizálásra is adták a fejüket. Ez az oldal rég félrement. Remélem maga az internet a technológiák fognak annyira fejlődni, hogy a jövőben az oldalak, a posztolók sokkal jobban lekövethetők és ellenőrizhetők legyenek. A szabadsággal, az internet szabadságával pár lelki nyomoronc szerencsétlen visszaél és átesnek a ló túlordalára. Remélem és jó lenne ha ezeket az arctalan posztolókat fényre hoznák és nyilvánossan lennének elszámoltatva. Ugyanazt érdemelnék, mint amit az ártatlanokkal tettek. Mielőtt rám sütné valamelyik okoskodó, hogy biztos kint voltam meg ilyenek, előre szólok, hogy nem. Régebben keményen leírtam a véleményem, hozzászólásokban jeleztem mi a probléma az oldallal, ami ment egy darabig, aztán kitiltottak. Ez már nagyon rég volt, évekkel ezelőtt. Azóta évente ha kétszer ránéztem, működnek-e még. A napokban láttam nem. Az, hogy mi az oka, ideiglenes vagy nem, már nem érdekel. Ami érdekel, az inkább annyi, hogy a sok aberrált deviáns idiótákat jobban kordában kellene tartani. Helye van a humornak, elfér az idióták kiröhögése a szex is. Semmi probléma vele. De amikor egy aljas szintet átlépnek, az már igenis gond. Főleg annak tudatában, hogy kik is teszik ezt, honnan veszik a jogot a bátorságot hogy megtegyék, náluknál ezerszer becsületesebb, tisztességesebb emberekkel. Az, ha idióta kreténeket kibeszélnek, nem gond. De ez már rég nem erről szólt.
febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 Kancácska ***** válasza:
30%
3-asnak. Mobilnet sem hozza be :)
febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 _Jessy_ ***** válasza:
19%
NAIH tiltotta. Magyarországról biztosan nem megy. Külföldről meg azért nem elérhető, mert ők maguk tették elérhetetlenné DDoS támadásokat megelőzendő. Nem is baj az egyébként. Sz..f..ú társaság által szerkesztett szennyoldal. Büszkén mutogatták, hogy k..kat lepleznek le, miközben tele volt az oldal sz..hirdetéssel. Mondanám, hogy oda kakkantottak, ahonnan esznek, de az nem tükrözné a valóságot. Talán ha azt mondanám, hogy azt ették...
febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
18%

6# melyik szolgáltatónál vagy?

tegnap még működött yettellel.

febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
42%
TOR böngészővel simán megy bárhonnan.
febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim válasza:
31%
Yellel, voda blokkolja, telekommal megy minden böngészővel. Ahogy 9 írta: TOR böngészővel megy minden szolgáltatónál.
febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!