Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg megszűnt a napiszar?

Tényleg megszűnt a napiszar?

Figyelt kérdés
Végre! :)
febr. 21. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 vyrob ***** válasza:

Működik ugyan úgy ezt legutóbb 2024 március negyedikén posztolták az oldalon google ről látszik rá menni jelenleg nem lehet ( ezt írta egy felhasználó : ( A vpn viszont blokkolt oldalt mutat, ahogy eddig se tudtam külföldről vagy külföldi Ip címről belépni. Akkor vpn-nel hogy érhető el?

Szerintem idő kérdése és vissza rakják

Eleve többen írták külföldön van a szerver olyan helyen ahól nem tudnak mit csinálni

márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 vyrob ***** válasza:
A napiszar ellen amúgy 2022 ben ment egy hatalmas hadjárat még a gyak kérdésen fenn is van akkor is DDossal támadták ezerrel de nem tudták akkor se lelőni ...
márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 Neurock válasza:
57%
5# a névtelenség mögé rejtőző posztolók zavarnak? Szerintem téged sem Kancácska néven anyakönyveztek
márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
60%

Nem is baj.

Ha nem lenne tele netes ilyen olyan képekkel akkor heti 1-2 poszt lenne csak.

A felurgó ablakok reklámok meg egyre több.

Nem kár érte.

márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 vyrob ***** válasza:
34%
Nem is baj. ? Csak éppen nem szűnt meg 24 -es :D Több kérdést végignézel láthatod hogy az oldal él és virul ..
márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
60%

Persze él...

De hogy virul az erős tulzás.

Hány post volt az elmúlt héten ami nem random netről leszedett dolog volt?

Ugye hogy nem olyan sok?

Régen 2-300 hozzászólás is volt minden bejegyzés alatt.

Most meg 1 percet ha töltenek az oldalon.

Ennyit a virulásról

márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim válasza:
100%

Gyerekek a napiszar egy több, mint 15 évet megélt platform. :D

Persze hogy kifogytak az ötletekből, és a szokásos témák mantrázása megy.


Amúgy 80%-ban az idióta emberek tényleg saját maguknak köszönhetik, hogy szembemegy velük a saját fotója/videója, mert nem kell az interneten koldulni, kurválkodni, vagy önmagunkra nézve terhelő dolgot megosztani stb..


A maradék 20%-ban egyetértek, hogy valahol ez a platform már tényleg átlépett egy nívótlan határt, mert vannak abszolút nem jogos posztok.


Például identitással való visszaélés, valami szintén idióta ismerős bosszúja, esetleg elhalálozás.


Tehát valahol mindenkinek egy kicsit igaza van a történetben.


Amúgy kipróbáltam, és TOR-ral tényleg elérhető, de nem nyom friss indexet, vagyis jelenleg legacy módban van az oldal.

Annyira nem érdekel, csak kíváncsi voltam.

ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
36%
Még tor ral megy de hála az égnek a végnapjait éli. Frusztrált, képmutató idióták szerkesztették.
ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 vyrob ***** válasza:
26%
Még tor ral megy de hála az égnek a végnapjait éli? Ebben ne legyél olyan biztos mikor lassan 15 éve működik fog az menni nemsokára Ismét ..
ápr. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:
Nemfog! Biztos forrásból tudom! Vége az oldalnak! Az alapítókra per vár!
ápr. 17. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!