Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg megszűnt a napiszar?

Tényleg megszűnt a napiszar?

Figyelt kérdés
Végre! :)
febr. 21. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 vyrob ***** válasza:
0%
Nemfog! Biztos forrásból tudom! ? Persze :D Két éve is ugyan ezzel dobálóztak hogy vége az oldalnak na akkor virítsd ide a biztos forrást meg a részleteket :)
ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 vyrob ***** válasza:
Tengerentúlon van a szerver ezt kb a gyakorin is mindenki leírta nincs kiadatás gondoltam szólok ;)
ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
35%
32. A szerver valóban a tengerentúlon van de az üzemeltető férgek itthon. Remélem hamarosan a rács mögött.
ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 vyrob ***** válasza:
De az üzemeltető férgek itthon.? Vagy nem .. mint ahogy a Táki Gyula és hasonlóak sem itthon vannak hanem jóval tengeren túlon ...
ápr. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a napiszar szerkesztő csírák elboldogulnának külföldön. Max Németben trágyát hordanak.
ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 _Jessy_ ***** válasza:
68%
#vyrob Lehet a szerver akárhol. Ha nem jön össze a bérleti díj sem, mert a bolhás kutya se nézi az oldalt, akkor bizony be fog zárni a bazár. Amúgy nem tengerentúlon, hanem Szerbiában volt, ha jól emlékszem.
ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:

Nincs reklámbevétel.

🤣🤣

Ideje hogy bezárjon.

Már csak a színvonal miatt is.

Egy nulla lett az oldal.

Ha nem tennének fel netes összekapirgált posztokat.

Akkor heti 1-2 bejegyzés lenne.

Régen jó volt de már egy nulla.

ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 vyrob ***** válasza:
Mondtam hogy pár hónap se lesz Így legyen ötösöm a lottón baszki :D
máj. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 vyrob ***** válasza:
0%
Vigyázz mert sírni fognak a tegnapi elérhetőségét is töröltették itt a gyakorin :D Azt hiszik ha ide nem írják ki akkor majd nem tudnak róla majd mások XD
máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
Neg fog szűnni... Biztos forrásból tudom.
máj. 3. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!