Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HBO MAX március 8-án érkezik,...

HBO MAX március 8-án érkezik, 1590 ft lesz a havidíja akkor az Ncore és a többi torrent oldalaknak lesz rettegni valójuk?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem idén nagyon durván vissza fog esni a torrentezés az olcsó havidíjak miatt?..



2022. febr. 1. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mint ahogy a Netflix, Spotify stb. streaming szolgaltatotol is rettegnek :)
2022. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A torrent oldalak nem a sorozatokból/filmekből élnek.


A rengeteg szoftver továbra is ott lesz, ami miatt igazán torrentezik az ember.

2022. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fel fog lendülni, mert lesz egy új forrás, ahova a mozi után 45 nappal felkerülnek a premier filmek. Az emberek nem fognak minden streaming szolgáltatásra előfizetni, lehet az HBO MAX "csak" 1590 Ft, de ha hozzávesszük a Netflixet, Disney+-t, Spotifyt, Eurosport Playert, akkor máris egy szűk 8000 Ft-nál tartunk, és csak egyre több lesz. Ráadásul ezt folyamatosan fizetni kell, ha lemondod és lejár a befizetett időszak semmit sem láthatsz, ezen felül ha fizetsz is, bármikor gondolnak egyet és levehetik a tartalmat a szolgáltatásból, míg ha letorrentezed, azt addig tárolod amíg akarod. Úgyhogy nem kell rettegniük, inkább örülni fognak, hogy gyorsabban felkerülnek majd a filmek.
2022. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Aha, persze. Milyen jó is a streaming. :D

2022. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

"Megvan az HBO Max pontos hazai indulásának időpontja, sőt az is, hogy mennyibe fog kerülni a szolgáltatás!"-erre betesznek egy angol nyelvű videót..

nem látom hogy miért lenne leváltva a régi jól bevált tartalommegosztó.ez mivel nyújt többet?

2022. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Amúgy azt vágod, hogy külön mappám van a könyvjelzőim közt már a kérdéseisből? S még így is jópárat kihagytam.

2022. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Arról mindenki elfeledkezik, hogy ncore (és egyéb torrent oldalak) nem csak a filmekről szól. Sorozat, játék, program, zene, könyvek. Ha ezeket elérnéd a streaming szolgáltatónál ugyanazért az osszegért, talán konkruencia lenne neki. Na de így... Ehh :D
2022. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
#7 Mindenki? Te se feledkeztél el és pl. a második hozzászóló sem. Speciel én sem. De akkor ki az a mindenki a kérdezőn kívül?
2022. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezeöccá az ezeöccá. Az ingyér meg ingyér van :D

Maradok a 0 ft-nál. Az pont 1590 ft-tal kevesebb mint az 1590 ft xd

2022. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De cseles a cikk írója hogy így burkoltan hirdeti a cikkjét. Nem jött össze haver én nem kattintottam rà.
2022. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!