Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az miért van,...

Szerintetek az miért van, hogy március óta korlátlan a mobilnetem?

Figyelt kérdés
Alapból 2GB. Telekom. Nemrég vettem észre, akármennyit használom, nem fogy.
2020. aug. 26. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Őket kellene megkérdezned
2020. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valahogy én annyira nem bánom!
2020. aug. 26. 21:28
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Igénybe veszed a szolgáltatást, ők pedig ki fogják számlázni
2020. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. mit használsz? nagyon sok alkalmazás használata nem fogyasztja a havi keretet - HBO GO, Netflix, Apple misuc, Spotify, stb.


2. kérdezz utána, hogy mi van ha nem a fentebb említett alkalmazásokat használod! én kaptam már a telekomtól - az intrum justitia követeléskezelőtől elég komoly összegű befizetési igényt... szal járd körbe a témár és nézd meg mit tartalmaz a díjcsomagod!

Én megoldottam pár sorral, de nem biztos, hogy mindenki ilyen szerencsés!

2020. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Létezik korlátlan csomag a Telekomnál. Könnyen lehet, hogy átváltottál rá, régen (március még pont benne volt) egy csúszkát elég volt elhúzni hozzá és már be is kapcsoltad, amit természetesen számláznak. Lehet véletlenül bekapcsoltad és azóta fizeted a drágább csomagot. Ezért is kell mindig megnézni a számlát és nem csoportos beszedéssel, automata utalással intézni, hanem manuálisan, így egyből észreveszed, ha valami nem stimmel.
2020. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem, mobil S csomagom, költségkontroll! Ha lefogyott, utána nem volt semmi. Havi díjam ugyanannyi :) Mondjuk nem sokat használom, de mindig jött SMS, ha lefogyott! Most is csodálkoztam, mi van. Alkalmazás ám sem jelzi, hogy bármennyit is használtam volna belőle.


Valakit elcsesztek, azt hiszem, megtartom ezt a csomagot egy ideig!

2020. aug. 26. 22:10
 7/17 A kérdező kommentje:
*valamit
2020. aug. 26. 22:10
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

ahogy gondolod.....

de fizetni fogsz érte az biztos.... a telekom nem a jótékonykodásról híres.

2020. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tedd fel a Telekom alkalmazást, megabájt pontosan kiírja mennyi van még hátra
2020. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem még régen a lassítós időszakban volt olyan, hogy elfogyott a netem, lassították. Egy pláza wcjében akartam bekapcsolni a már lassított netet, ahol nem volt térerő, csak 2G egy pálcikával. Az E jel percek múlva jelent meg. Addigra már álltam fel a wcről, kimentem megjött a térerő és érdekes mód nem volt lassítva. Napokig ment a "korlátlan" net, el is használtam ingyen 2 GB-ot (1 GB-os csomag volt, így összesen 3-at). Majd lemerült a telefonom, amikor visszakapcsoltam már ismét lassú volt. Ennek jó 5 éve már. Azóta se sikerült megismételni a mutatványt, pedig többször is próbálkoztam ugyan azon a wcn.
2020. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!