Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az miért van,...

Szerintetek az miért van, hogy március óta korlátlan a mobilnetem?

Figyelt kérdés
Alapból 2GB. Telekom. Nemrég vettem észre, akármennyit használom, nem fogy.
2020. aug. 26. 20:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Alkalmazásban egy megbabájt sem hiányzik. Mondjuk most szervízben volt 3 hétig náluk a telefonom, visszaadták, ugyanez!
2020. aug. 26. 22:21
 12/17 anonim ***** válasza:

nem telefon függő, az adatokat a netről veszi az app.


valami adatbázis probléma lehet.

nálam 50/5 megás a vonalas net. nem is kell több, 30 megáról váltottam. amikor váltottam 50 helyett 200 lett. majd 1 évig használtam úgy. közben volt kint szervizes, mutattam is neki. azt mondta valaki ügyfélszolgálatos vagy bekattintott valamit, vagy nem, ő nem látott semmit, ne foglalkozzak vele.

Aztán egy nagy karbantartás után minek okán midnen rendszeren átfutott a frissítés rendeződött a helyzet és már 50/5-ös netem van.

szerintem nálad is valami hasonló eset lehet. vagy egy ügyfélszolga nem csinálta meg amit kellett volna, vagy az adatbázison nem ment át a frissítés.

továbbrais azt mondom, hogy szerintem ki fogják számlázni, úgyhogy óvatosan! ne tessék 100 gigás 4K-s filmeket töltögetni!

2020. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Dongaben ***** válasza:
Kiszámlázni biztosan nem fogják! Nem váltottál csomagot, és nem kötelességed figyelni az adatforgalmat. Az előfizetésedben szereplő összeget kell csak fizetni. Volt "ajándék" NET Márciustól több szolgáltatónál is a koronavírus miatt. Nem tudom, létezik-e még...
2020. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen, kétszer 10 GB mobilnet. Azokat aktiváltam is, de mivel itthon vagyok, wifit használok, nem is használtam el. Ezért nem vettem észre sokáig, azt hittem, az tart!



Biztos, hogy nem fizetem ki nekik!

2020. aug. 26. 23:30
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

"Biztos, hogy nem fizetem ki nekik!"

a telekomnak is kell...

majd a behajtónak! :D

2020. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dongaben ***** válasza:
Ritkán, de van ilyen, hogy a szolgáltató a te javadra téved. A többlet szolgáltatás díját semmiképp nem tudják behajtani, mert nem te kérted. Használd ki, amíg rá nem jönnek...:)
2020. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Inkább örüjjé neki hogy korlátlan neted van!
2020. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!