Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez egy megbízható oldal?

Ez egy megbízható oldal?

Figyelt kérdés
A Kínai webáruház.hu mdgbízható oldal? Ti mit gondoltok róla? Rendeltetek már innen? Azt tudom hogy a külföldi kínai termékeket adják el itt drágábban , de én most a megbízhatóságra gondolok , mert csak kártyával lehet fizetni .

2021. okt. 10. 01:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Utánajártam egy kicsikét, és ami azt illeti ez egy londoni székhelyű brit cég, és semmi köze Kínához. Én nem tartom megbízhatónak, sőt, mivel a termékek nagy része lehetséges, hogy kínaiak, viszont sokkal drágábbak, mint az eredeti kínai termékek. Nem ajánlom. Angol lehúzás.


Aliexpress teljesen kínai, sokkal megbízhatóbb, segítőkészek. Már ezerszer rendeltem innen és semmi gondom nem volt eddig. Plusz, eszméletlen mennyiségű termék kapható, és sok olyan dolog is, amit itthon egyáltalán nem lehet beszerezni.

2021. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!