Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az oldal megbízható?

Ez az oldal megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki tudja esetleg, hogy ez az oldal megbízható e?

[link]



2021. okt. 5. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Megbízható alatt azt értem, hogy tényleg kiszállítják e a rendelt árut, vagy ha ki is hozzák, akkor nem e mást hoznak? Már jártam így netes oldallal, hogy egy adidas deerupt runnert rendeltem, erre valami kínai fos utánzatot kaptam :D
2021. okt. 5. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez is egy kínai webshop, ennyi adatra lehet találni a menük között. Az sosem bizalomgerjesztő, hogy nincs impresszum, ÁSZF, bármi konkrét adat, csak egy webshop sablon feltöltve néhány termékkel - főleg ha azok ára még csak nem is reális.
2021. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez tipik kínai utánzatokat áruló webshop.
2021. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A webáruház kapcsolati oldala:

[link]

alapján megtalálható a mögötte levő hongkongi cég a cégadatbázisban:

[link]

illetve még a Facebookon is megtalálhatóak (sok követővel és kedvelővel!):

[link]

és bár van valami ÁSZF-szerüsége:

[link]

meg adatvédelmi nyilatkozatra hasonlító szösszenete:

[link]

de európai szemmel nézve eléggé karcsú - én meglehetős gyanakodással tekintek erre az oldalra, még a Trustpilot pozitív elbírálásának:

[link]

ellenére is.

2021. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem onnantól már menthetetlenül bűzlik az egész, mikor egy ennyire noname semmitmondó gyökértelen oldalnak ekkora kínálata van Adidas Yeezy modellekből, amik eleve nagyon limitált példányszámban kapható high-end modellek.
2021. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak gondoltam megkérdezem. Köszi!
2021. okt. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!