Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható a következ...

Mennyire megbízható a következő webshop?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 23. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
szép reklám
2021. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van Általános Szerződési Feltétele:

* [link]

és Adatvédelmi nyilatkozata:

* [link]

amiből kideríthetőek a webáruház mögött álló cégek (több van, ami működés szempontjából előnyös lehet, de probléma esetén rossz esetben megeshetne, hogy szegény ügyfél hoppon jár a különböző cégek között - amiből kettő külföldi, egy ráadásul EU-n kívüli! - pattogva):

* Webáruház üzemeltető: [link]

* Terméket értékesítő: [link] (pénzügyi mérlege: [link] )

* Csomagoló: [link] (pénzügyi beszámoló: [link] )

mindegyik cég létezik, aktív.


2017 óta fenn vannak a Facebookon sok követővel és kedvelővel: [link]


Ez idáig pozitív róluk az összkép.

2021. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
2 miért eteted a trollt? Nyilvánvalóan reklámoz egy webshopot.
2021. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Én gyorsan, felületesen tekertem csak át és gyanús hogy amit láttam MINDEN le van értékelve, egy teljes árú terméket nem láttam. Ilyen helyen én biztos nem vásárolnék. Nem vagyok gazdag, nem is márkás terméket keresek, de egy sarki boltban sincs minden leértékelve. Így úgy tű kik mintha minden fel lenne árazva, majd a kedvezménnyel normális szintre hozva.
2021. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Mitől lett számodra nyilvánvaló, hogy reklámozni akarok? Kérdezek jobbat, szerinted nekem egy ilyen "reklám" -ból lenne bármi hasznom, közben a cég mögött van egy hatalmas facebook-oldal? Troll maximum Te lehetsz itt kedves #3 -as.


Van egy ismerősöm, aki innen is szokott rendelni, ő mutatott nekem valamit ami szintén le volt árazva, de mivel se márkája nem volt a terméknek ill. a leírása is gyanús volt nekem, mondtam neki, hogy hagyja inkább a dolgot. Egyébként a #4 -el értek egyet, csak még hozzáfűzném azt, hogy maga az oldalnak is van egy hihetetlen gagyi kisugárzása.

2021. szept. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!