Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen levelet kell írni a...

Milyen levelet kell írni a fibernetnek ha a szerződést szeretném felbontani (Kézzel írott vagy nyomtatott formájú)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 14:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy kézzel kell megírni a levelet vagy pedig nyomtatva is jó avagy teljesen mindegy?
2010. aug. 23. 14:07
 2/11 anonim válasza:

Nyomtatottat is lehet simán, csak mindenképp írd rá a tőlük kapott azonosítódat, nevezd meg a szolgáltatást pontosan, stb.

De vigyázz, mert náluk lemondani vmit... Hát, reméljük nem tart több hónapig, évig :):S

2010. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
jah és persze kézzel írd alá :D
2010. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akár hogy igy is ugy is :)


Ha még él a hüség idő akkor az pénzbe fog kerülni

ez lehet 20 ill 30 ezer ft is


há már nincs hüség idő tehát lejárt akkor akkor a következő havi számlát igy is ugy is bekell fizetni

de ennek körülbelüli menete 30 nap

2010. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szeptember elsején fog lejárni a hűség, a levelet holnap adom fel, a felmondási idő 8 nap. Meg a levélbe is azt írom hogy a hűség nyilatkozat lejártát követően azonnali hatályal felmondom az előfizetői szerződésem!


Még annyit kérdeznék hogy azt nem tudjátok hogy a modemet hogy adjam vissza, esetleg kijönnek érte akik beszerelték? Csak mert az ügyfélszolgálatukra nem tudom bevinni mert a legközelebbi is vagy 100Km.

2010. aug. 23. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
nézd meg a szerzödésben hogy a modem a tied vagy csak bérelted
2010. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szinte biztos hogy nem az enyém, mindenhol azt írják neten hogy azt vissza kell adni a szolgáltatónak!
2010. aug. 23. 14:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Az ÁSZF-ben is az van hogy ezeket az eszközöket a szolgáltató rendelkezésére kell bocsátani!
2010. aug. 23. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt,hogy írásban lemondtuk és párnap múlva fölhívott az Ügyfélszolgálat,hogy tényleg lemondjuk e ? Miután igent mondtunk, megjelölt egy napot ,amikor kifog jönni a szerelőjük és aláírással visszaveszi/elviszi tőlünk a modemet. Így is lett.
2010. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem! Az úgy korrekt! Köszöntem a válaszokat!
2010. aug. 23. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!