Hogy kell ezeket a zárójeleket felbontani? (x a 4. -en + x a -3-on) szorozva ( x + x a négyzeten)?

2011. okt. 9. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
(x4+x3)*(x+x2)=x4*x+x4*x2+x3*x+x3*x2=x5+x6+x4+x5=x6+2*x5+x4
2011. okt. 9. 15:07
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 10. 05:18