2011. jún. 14. 22:00
 1/3 anonim válasza:
x*x*x+2*2*2 :D
2011. jún. 14. 22:18
 2/3 anonim ***** válasza:

a^3+b^3=(a+b)(a^2-ab+b^2) Ellenőrizd!!

x^3+8=(x+2)(x^2-2x+4) Beszorzással ezt is ellenőrizd!

a^(2k+1)+b^(2k+1) alakban van a függvénytáblázatban.

2011. jún. 14. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a helyes!
2011. jún. 17. 19:28