2011. jún. 14. 22:00
2/3 anonim válasza:
a^3+b^3=(a+b)(a^2-ab+b^2) Ellenőrizd!!
x^3+8=(x+2)(x^2-2x+4) Beszorzással ezt is ellenőrizd!
a^(2k+1)+b^(2k+1) alakban van a függvénytáblázatban.