Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A routerem miért válassza...

A routerem miért válassza automatikusan a hibás csatornát, mert hogy ezáltal használhatatlan a wifim?

Figyelt kérdés

2 hónapja van vodafone internetem, amint wifire csatlakozok telefonnal (vagy más eszközzel) a kapcsolatom szinte azonnal megszakad. A gép kábellel összekötve de én szeretném a wifit is használni.


Jeleztem a vodának ők azt mondták valamit állítottak náluk de semmivel sem lett jobb. Akkor kezdtem nézelődni neten megoldást és a router beállításaiba van, hogy automatikusan válassza ki a "channel'-t, wifi analyzer szerint meg mindig arra csatlakozik ami 1 csillag. (2.4ghz-en pl. channel 1) ezért manuálisra raktam és pl. channel 6-ot állítottam be és így működik.

De egy idő után az a channel is 1 csillagra megy és megint keresnem kell másik csatornát.


Erre mi a megoldás? automatikusan miért nem a legjobbra csatlakozik? amúgy a net hozza a max sebességet, firmware a legfrissebb.

A router easybox 804, németország.


2020. dec. 22. 17:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!