Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó a TikTok?

Mire jó a TikTok?

Figyelt kérdés

Van neki valami előnye?

Gondolkodtam rajta, hogy regisztrálok, de nem szeretnék videókat készíteni. Így érdemes regisztrálni? Van neki valami hasznos oldala?



2020. júl. 20. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Arra jó, hogy a kis kínaiak tudjanak kémkedni, adatot lopni a nem Huawei telókon is.
2020. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KmsRys ***** válasza:
91%
Én sok értelmét nem látom, az osztálytársaimat sem értem, hogy mit szeretnek rajta annyira... Ha viszont szeretnél pár másodperces hülye videókat nézegetni/görgetni, akkor tégy egy próbát. Arra viszont készülj, hogy tele van tini r*bancokkal, akik gagyi zenére rázzák a seggüket.
2020. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KmsRys ***** válasza:
79%

Amúgy az elsőnek tényleg igaza van!


[link]

2020. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
10 másodperces videókat csinálni
2020. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
22%

KmsRys!

nem igaz amit mondasz🤐 a tiktokot sokan szeretik 🙂 az a qubit.hu vagy mi az egy kamuoldal!!!!!

2020. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
5 Meg Tóth is az
2020. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5, lehet hogy sokan szeretik, de az nem változtat a tényen. Akkor úgy is fogalmazhatunk, hogy sok embernek elment az esze. 😅


Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit utánna olvastam, inkább elvetem az ötletet.😑

2020. júl. 20. 10:26
 8/9 anonim válasza:
62%

Kedves kérdező!

Szia, szerintem is jobb ha elveted ezt az ötletet, én regisztráltam meg decemberben arra az oldalra, és nem éri meg, mert ahogy #2-es válasziro írta, hogy tele van picsákkal, akik razogatjak a sejhajukat. Meg nem mellesleg ajánlottakhoz bedob csöcsöket és seggeket, én még egy idióta 20 éves kismamával is találkoztam...

2020. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem sem éri meg. 😊 Pinterest sokkal jobb. 🤭
2020. júl. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!