Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TikTok oldalt vásárolnék,...

TikTok oldalt vásárolnék, ezek működnek benne?

Figyelt kérdés
Szóval ha megveszek egy oldalt lehet bármi gáz belőle? Át tudom nevezni a linket, hogy más legyen? Tudom törölni a korábbi vidiket? Az elérésem megmarad?
2020. jún. 24. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
max. tiltanak,ha a tiktok valaha rájön
2020. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdés, hogy mi értelme van venni? fillért nem ér az egész :D a sok követős profilok 99%-a csak számban sok, valóságban a követőik nagy része soha többet nem fog ránézni az adott profilra...
2020. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor minek követi be?
2020. jún. 25. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor minek követi be?"


-- "Követlek, ha te is követsz."

-- "Ha bekövetsz, szerzek X követőt."

-- "A követők közözz kisorsolok egy akármit."

Meg hasonlók.

De az is lehet, hogy valaki tényleg jogosan szerzett követőket, csak aztán "irányt váltott".

Egyébként oldalt vásárolni kb. annyi értelme van, mint Facebookon ismerőst. Értelmetlen.

2020. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg hisz a követők azért követik be az adott személyt hogy őt lássák ne egy más embert
2020. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
En epp tervezek hasonlot, eladni, evek ota hasznaltam az appot 50k+ ember kovetett be. Igen, nem art nezni a like aranyt, ha az jo akkor nem hulyeseg megvenni, de egy zepetos oldalt, ami igy-ugy osszelopkodta a kovetoit, tenyleg nem erdemes.
2021. jan. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!