Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Tiktok magyarországon...

A Tiktok magyarországon bannolásra kerül?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy Amerikában bannolva lesz minden kínai app a Tiktokot is beleértve. Magyarországon is megteszik eme csodálatos,lehengerlő,vágykielégítő lépést,hogy eltávolítják ezt a ganajt az internetről?

2020. júl. 11. 16:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
A Tiktok az a világ legjobb appja,remélem nem kerül törlésre(csak idiótáknak)
Végre letörlik ezt a hányadék fost az internetről(only for man of culturel
64 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha valaki bele szeretne kötni a "koronavírus" kulcsszóba annak ajánlom,hogy gondolja át miért került a poszthoz.(Kis segítség:A koronavírusról a Kína által kiadott álhírek miatt tiltják le a Kína appjait.
2020. júl. 11. 16:21
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem is tudom ki nézi azt a hányadékot, egyszer néztem rá de elég is volt egy életre.
2020. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 belapus ***** válasza:
87%
A kiberbiztonsági szakembereket ebből a szempontból hidegen hagyja a koronavírus.Ők leginkább azért szeretnék betiltatni az említett alkalmazást, mert kémkedik a felhasználó után, és az ilyen módon megszerzett adatok - a feltételezések szerint - a kínai kormányhoz kerülnek.
2020. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 belapus ***** válasza:
91%

Ja igen, a kérdésre meg a következőt tudom válaszolni.A magyar és a kínai viszony most elég szorosnak mondható.Annyira, hogy az a kormány, amely a magyar őstörténetet "halszagú" részétől igyekszik megszabadulni, egy hanggal sem tiltakozik Kína ujgur politikája ellen, holott van olyan vélemény, amely az ujgurokat a magyar őstörténet részének tekinti.

Nem valószínű, hogy ezek után tiltólistára kerüljön az alkalmazás.

2020. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

3.



Hehehehe


Hidd el hogy mindenki kémkedik.

2020. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy meg nem tudom kinek mi baja van azzal az appal?

Van rajta egy rakás jó videó, igaz sok baromság is.

2020. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 belapus ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy milyen adatokat tudnak meg rólad.Egyes vélemények szerint, a TikTok teli van a K. Gáborhoz ( épp most van egy nagy botrány az ügyéből ) hasonlóakkal.
2020. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ennek semmi köze a megosztott tartalomhoz, maga a tiktok app a probléma. Ha érdekel pl itt olvasgathatsz a problémákról

[link]

2020. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt hallottad hogy be lesz tiltva, hanem hogy Trump fontolgatja hogy be legyen tiltva. De ő biztosan nem fogja, mert az üzleti érdekein kívül soha nem nézett semmit, kínával összerúgni a port meg nem jó üzlet - viszont novemberben lesznek a választások, ha most nagy hazafinak mutatja magát jobb esélyei lesznek mintha nem tenné. Aztán ha nyer(és persze mondhatjuk hogy elképzelhetetlen, de mondtuk ezt már az előtt is hogy megválasztották) akkor az egész tiltás elfelejtődik, ha meg nem nyer akkor azért nem lesz belőle semmi mert már nem áll hatalmában. Ez csak parasztvakítás.
2020. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem szerint nem lesz. Számos alkalmazással van számos probléma. A Tiktok vagy a Zoom vagy más kínai alkalmazások betiltása a Kína és a Nyugat közötti hidegháború része, a google az amazon vagy ki tudja ki ugyan ennyit tud rólad. Ez politika, nem IT.

Európában nem várható ilyen szerintem, mivel barátibb a kapcsolat Kínával, még kormányzati szinten is használnak kínai eszközöket, vagy nézd meg hogy ki építi ki az 5g-t, a Huawei....

2020. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!