Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a távoli jövőben...

Szerintetek a távoli jövőben utolérni a magyar Wikipédia az angolt?

Figyelt kérdés
Tehát ugyanannyi wikipédia oldal lesz angol, magyar és lényegében minden nyelvből. Vagy ez csak egy tökéletes fordító segítségével sikerülne?

2020. jún. 22. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már megpróbáltam, de letiltottak és ezért senki sem láthatja, hogy bejelentkeztem. Én úgy tudom, hogy a magyar Wikipedia is csak egy alapítvány, mint az amerikai, meg az összes többi országé, amelyek elérhetők az interneten. Csak azt nem tudom, hogy az alapítványok vezetőinek vérlázító és durván sértegető basáskodásai miatt melyik magyar hatóságnál lehet panaszt tenni. Mert biztosan van olyan, amely az alapítványokat felügyeli, de az interneten eddig nem sikerült megtalálnom.
2020. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Elegem van a magyar Wikipedia liberálnyákos röfögéseiből. Ezért amíg nem kényszerítenek, addig semmit sem fogok belőle elolvasni.
2020. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
76%

Nem hiszem. A magyar tásadalomban nincs akkora kapacitás a Wikipédia cikkek bővítésére, mint világszerte.

+mivel az angol világnyelv, elképzelhető, hogy olyan dolgokról is van Wikipédia oldal, ami egy nemzetre/szakterületre/stb. jellemző, de magyarul nem feltétlen.

2020. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!