Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a távoli jövőben...

Szerintetek a távoli jövőben utolérni a magyar Wikipédia az angolt?

Figyelt kérdés
Tehát ugyanannyi wikipédia oldal lesz angol, magyar és lényegében minden nyelvből. Vagy ez csak egy tökéletes fordító segítségével sikerülne?

2020. jún. 22. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
a távoli jövőben az akkori magyar olyan lesz mint a mostani angol :D
2020. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Miért pont az angolt kellene másolnia mindenkinek? Szerintem a Wikipédiában pont az a jó, hogy szerkesztőtől függenek a cikkek, tehát a különböző nyelvi változatok tartalmazhatnak egymáshoz képest kiegészítő, plusz információkat.
2020. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a Wikipedia nem más, mint a középkori könyörtelen inkvizició zoknibábja.
2020. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Én még eddig csak olyant láttam, hogy a magyar az kivágott az angolból egy részt, és így valamivel értelmetlenebbé tette.

Így aztán, ha látom a kereső eredményekből, hogy van magyar s angol oldal is, eszem ágában nincs a magyart megnyitni.

Ez szerintem sosem lesz másképp.

Persze, az meg nagyon is lehetséges, hogy a gulyás, csikós, árvalányhaj, Rózsa Sándor, szikes talaj címek alatt a magyarban több az információ.

2020. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem amíg Grinapó és Pallerti uralja a magyar Wikipediát, addig semmi esély sincs arra, hogy ez az internetes enciklopédia utolérje az amerikai társa színvonalát.
2020. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezeket nem ismerem. :) De akikkel én kommunikáltam (lehet, hogy ezek egyike volt), ott tele is lett a tölténytáskám. :D
2020. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem addig nem fogja utolérni, amíg a magyar Wikipediát olyan öntelt és politikai szempontok szerint bíráskodó elfogult ellenőrök irányítják, mint a Grinapó és Pallerti nick neveket használók.
2020. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
#7, Most te ugyanaz vagy, mint #5, csak nyomatékosítod, vagy csak szereted ismételni magad, vagy más vagy, aki szükségét érezte, hogy ugyanazt leírja, hátha egyeseknek kilyukadt a monitora egy helyütt, vagy csak úgy írtál valamit becsukott szemekkel, és véletlenül ugyanaz lett? :D
2020. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudja valaki, hogy melyik hatóságnál lehet panaszt tenni a magyar Wikipedia önkényeskedő szerkesztői ellenőrei ellen?
2020. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ilyen hatóság. Az adott cikk vitalapján vagy az adminisztrátorok üzenőlapján (kezdőlap jobb oldal) tudsz panaszkodni. Látni fogják.
2020. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!