Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a freemail.hu-val?

Mi van a freemail.hu-val?

Figyelt kérdés
Mostanában elég lassú. Tudom hogy elég régi de nekem a gmail nem jön be.

2020. máj. 21. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy "régi", hanem hogy elhanyagolják a fejlesztéseket.

Igazából már 20 éve döglődik. Minden politikát mellőzve: egy úttörő, nemzetközi szinten is minőséginek számító szolgáltatás volt, amikor még Soros György alapítványa kezelte. Aztán a Telekom/(akárhogy hívják éppen a Nagy Rózsaszín Szörnyet) felvásárolta, és azóta gurulnak a lejtőn. Úgy vannak vele, hogy tojnak rá, ameddig így is van, aki használja. Nulla befektetéssel akarnak profitot termelni. Íme, az eredmény...

Nincs azzal baj, ha a GMail nem jön be. Nem kell mindig a divatot követni. De vannak a Freemailnél klasszisokkal jobb szolgáltatók is.

Nekem sem GMail a fő fiókom, hanem Indamail. Még akkor regisztráltam, amikor Vipmailnek hívták, ergo öregebb, mint a GMail. :) Lehet, hogy nem trendi, meg a GMailben több a tárhely, de megbízható, és stabil.

Vagy ott az Outlook.com, "leánykori nevén" Hotmail. Vagy a Yahoo Mail. De még a c2.hu is stabilabb, mint a Freemail.

2020. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van több fiókom úgyhogy azért tudok mailezni. Van a C2-nél az új felületük nagyon tetszik. Illetve van a VidaNet-nél is és szeretem őket.
2020. máj. 21. 11:09
 3/8 manly válasza:
Ritkán használatos mert nem nemzetközi mint pl a gmail.com-utóbbi tudtommal a legelterjedtebb.
2020. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Freemail címet már csak spamládának használom.
2020. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 manly válasza:
A C2-ről azt hittem már megszűnt. Nekem az volt az első, de a gmail.com lett és ezt tartom a legjobbnak.
2020. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már hetek óta súlyos gondok vannak a freemail körül, a baj csak az, hogy sokan - mint én is - még a hőskorban regisztráltak rá, és a rengeteg kontakt miatt nem egyszerű másik címre váltani és értesíteni mindenkit az új címről..

Az viszont biztos, hogy a két nagy testvért (google, microsoft) messze elkerülöm, úgyhogy gmail és társai szóba sem jöhetnek.

2020. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Ha őket elkerülnéd, ott a ProtonMail
2020. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már 2 napja szeretnék egy emailt elküldeni , eddig sikertelenül. Levélírásra egy idő után "szerver csatlakozás sikertelen" hibát dob ki. Legalább valami infót kiírhatnának hogy dolgoznak rajta, vagy mikorra várható a hiba kijavítása. Persze a kormánypropagandára kijelentkezés után átirányit, nehogy már az kimaradjon...
2020. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!