Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudok-e más e-mail címét...

Tudok-e más e-mail címét használva, küldeni hivatalos iratokat, ha az illető messengeren átküldi nekem? Kérlek, a válaszokat közérthetően küldjétek, ne szakzsargonnal. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 18:03
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha a másik fél amúgy fittyet hányva a biztonsági szabályokra az email címéhez tartozó jelszót is elküldi, akkor biztosan. Amúgy anélkül, hogy a másik oldalon ne merüljön fel a hamisított email cím, nem. Viszont a saját címedről tudsz úgy levelet küldeni a címzettnek, hogy "Tisztelt XY! ZW megbízásából küldöm...". És attól lesz igazán elegáns megoldás, ha az illetőt beleteszed az emailbe másolati címzettként.
2020. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi akadálya lenne?
2020. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, tudsz. A legkönnyebben úgy hogy egy leveleuo programban beallitod a küldő nevét és email cimet arra amilyen név alatt akarod küldeni.

Azt nem tudom melyik ilyen de szerintem az Outlook Windows alatt hibátlanul megoldja ezt. Olyan néven küldesz amilyen néven akarsz

2020. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!