Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-n mikor lesz úgy mint...

PC-n mikor lesz úgy mint régen, hogy minden játék azonnal törve lesz?

Figyelt kérdés
Engem annyira ez nem érint mert én konzolon játszom, de egyre több haverom is panaszkodik, hogy egyre több játék nincsen törve és ha ez így halad akkor eladják a PC-t és átállnak konzolra. Bár igaz hogy a mostani konzolokhoz sincsen törés, de használtan elég olcsón belehet rájuk szerezni a játékokat. PC-n meg ugye a használt játék is kilőve. Ha ez így marad nem fognak a hardver eladások visszább esni majd?

2019. júl. 23. 00:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#5 "A legtöbb mai játék törve is játszatatlan."


Amíg az eredeti is játszhatatlan addig persze hogy a tört is az, amint jön a javító patch azután törtre is ott van 1-3 napon belül. Nekem sose volt problémám mentéssel, rendszergazdaként idítani egy játékot alap.


#7


Én a Witchert is letorrenteztem de az első játék volt amit meg is vettem utánna mert késztetést éreztem, bennük van a jövő a játékipar terén. Mit látunk más tripla A-s játékokon? Nem minőségre mennek hanem mennyiségre, túl hamar / sűrűn kiadott új részek, bugok sokasága, kevés tartalom + skin shop stb. Egy mini tranzakciós multi játékra miért fizetnénk 50-60 eurot? Kb akkorra fixálják a bugokat mire feltörik a játékot.

2019. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!