Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-n mikor lesz úgy mint...

PC-n mikor lesz úgy mint régen, hogy minden játék azonnal törve lesz?

Figyelt kérdés
Engem annyira ez nem érint mert én konzolon játszom, de egyre több haverom is panaszkodik, hogy egyre több játék nincsen törve és ha ez így halad akkor eladják a PC-t és átállnak konzolra. Bár igaz hogy a mostani konzolokhoz sincsen törés, de használtan elég olcsón belehet rájuk szerezni a játékokat. PC-n meg ugye a használt játék is kilőve. Ha ez így marad nem fognak a hardver eladások visszább esni majd?

2019. júl. 23. 00:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, meg olvastam azt is, hogy a streamerek ingyen kapják a Steam kódokat, gondolom amiért promózzák a játékot. Erről nem tudtok hogy lehet így leszerződni velük, hogy ingyen kapjam én is a kódokat?
2019. júl. 23. 00:13
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Vedd meg azokat a játékokat amikkel tényleg akarsz játszani, vannak akciós időszakok is pl steamen most nem rég kb. minden le volt árazva. Gondolom akkor kapsz majd ingyen játékokat, ha lesz egy értékelhető mennyiségű ember akit érdekelnek a gameplay videóid.
2019. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

PS4 Pro-m van. Arra megveszek mindent egyrészt mert ott muszáj..:)


PC-n leginkább CS:GO meg 1.6-ot szoktam tolni, meg pár régebbi klasszikust.


Amúgy megértem a fejlesztőket. A PC eddig tényleg a kalózok melegágya volt, így érthető is hogy bekeményítettek. Egy haverom most vett egy 800 ezres gépet, most meg azon fanyalog, hogy pár játékot meg kell majd vennie hozzá.. Érdekes egyesek hozzáállása. Amúgy szerintem is támogatni kell a fejlesztőket, még ha ennek csak a kisebb része is landol az ő zsebükben, mert gondolom a kiadó meg a Steam jól lefölözi a hasznot.

2019. júl. 23. 01:49
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán értem ezt az egyre több játék nincs törve dolgot, a legtöbb játékot hamar törik illetve amit későn törnek annak a védelmét kiismerik és a következő játék utánna ugyanúgy eléggé hamar van törve + még a patchek is hozzá.
2019. júl. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

A legtöbb mai játék törve is játszatatlan. Vagy kifagy 10 percenként, vagy nincsen mentés mert nem rendszergazdaként futtatod stb. stb.

Nem beszélve arról, hogy egy tört játékhoz alapból nincs multi. Vagyis van, ha tört szerverre mész fel játszani ahol 10 emberből 15 csal, ugyanis nincs semmi csalás elleni védelem az ilyen szervereken. Plusz értelmét sem látom 100 órákat beletenni egy olyan játékba ahol az elért teljesítményeidet sehol nem tudod kamatoztatni (steam)


Régen én is nyomtam ezerrel a torrentet, de ma már a gépet se kapcsolnám be ha nem eredeti windows lenne rajta. Különben is ha nem tetszik a game akkor a steam vissza adja a pénzt bizonyos feltételek mellett. Konzolon nem tudom hogy van e ilyen lehetőség ha dobozosan veszed a játékot.

2019. júl. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 az a problémájuk, hogy nem tudnak a megjelenés napján játszani, a hosszú idő itt azt jelenti hogy akár 4 nap is mire felkerül torrentre. Nyári szünet, gyerekek.
2019. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Álljanak csak át konzolra, ott még rosszabb a helyzet. Egyébként elárulom a tutit. Semmi sincs ingyen, még a warez sem. Csak ott nem pénzzel, hanem türelemmel fizetsz addig, míg nem lesz kész a crack.


Jegyzem meg, ha változatos, minőségi játékokat tennének le az asztalra a fejlesztők, akkor nem kéne ilyen dolgokon rugózni. Ott van élő példának a CD Projekt Red. Nem védik agyon a játékot, mégis megélnek valahogy, és tudnak olyan hatalmas játékokat készíteni, mint a Witcher 3, vagy a még készülő Cyberpunk 2077.

2019. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Régen sem volt azonnal törve, csak mire CD-n eljutott hozzád egy játék, addigra az más országokban már retro game volt. Meg ahogy írják az emberek igénye is mértéktelen lett, mindenki abban a pillanatban akar játszani, filmezni, ahogy az kijött, persze mindezt ingyen és bérmentve.
2019. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen annyira eltolódott a játékipar a multi élmény irányába, hogy nincs értelme foglalkozni tört játékokkal. Vagy van esetleg egy gagyi single kampány odabiggyesztve, amit két óra után uninstallálsz, vagy már egyáltalán nincs is single. Jól kell kiválasztani a játékot, és akkor amikor a 10-15k-s vételárat visszaosztod a több száz órával, ameddig leköt, akkor rájössz, hogy ingyen volt... Emellett az eredetihez kapod a supportot: frissítéséket, tartalmakat, cheat elleni védelmet.
2019. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A Denuvo védelem óta egyre gyakrabban kell több hónapot is várni egy törésre. Pl. a 2019-2019-ben megjelent játékok közül van több is amikre már több hónapja nincsen törés.


#9 Egyetértek, hogy valóban egyreinkább a mulltiplayer és az online felé tolódik a játékipar, de ez egyáltalán nem pozitív dolog szerintem. Jómagam inkább single játékos voltam és vagyok. Néha szoktam ugyan multizni is,de számomra egyáltalán nem ez a fő rész egy játékban, hogy milyen a multija, sőt én kimondottan rühellem azt, hogy sok játékban a single kampány rovására megy a túlzott multi erőltetés. Szerintem az ilyen ma felkapott multi címeket mint a Fortnite, PUBG, stb pár év és elfelejtik mintha nem is lettek volna majd ha kidurran ez a lufi, de egy Witcher sorozatra még évtizedek múlva is emlékeznek majd.

2019. júl. 23. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!