Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felesleges az i7 csak játékra?

Felesleges az i7 csak játékra?

Figyelt kérdés

Mindehol latom, hogy igy ugy a 7700k en en igaz csak jatszanek, semmi melo de szeretnek egy idotallo eros processzort. Gepigenyen is folyamatosan latom az uj jatekoknal az i7et (tudom hogy azoknal egy eros i5 jobb) de megis elgondolkoztat, raadasul sok helyen videokban konfigoknal is sokszor latom. Nektek mi a velemenyetek? nem huznam szoval jelen esetben en egy i7-7700ast neztem csak. Egy gtx 1060 6gb es 16gb ddr4 ram

melle gondoltam. Mielott segitenetek az idotallosag a fontos nekem, az amdt most kizarnam, es az uj generacio tul draga meg azt is. Esetleges boszmesegek miatt bocsi, legyszi segitsetek ne degradaljatok! Koszi!



2017. nov. 29. 04:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bf4 nekem i5 3470+ gtx 750 mellett 120 fps de a 100 fps a minimum. Ha be kapcsolod a vysnicet akkor mindig kevesebb lesz a cpu használat.
2017. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem a vysicen van a hangsúj. Hanem, hogy egyre több játék használja a 4-nél több szálat/magot. Régebbi rendszereknél éppen ezért nem hátrány, ha az user főleg pénz miatt is, a jelenlegi rendszerét megtartva a hozzá passzoló i7-et veszi.
2017. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MGéza ***** válasza:

Ez egy érdekes teszt. Év közepe táján készült, furcsa mód az i7-3770k játékban ne hogy le lett volna maradva, hanem néha kicsit jobbnak is bizonyult mint a 7700k. Na szóval ennyire érdemes olyan sok pénzt elszórni válltásra.

[link]

2017. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!