Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra felesleges a K-s i5?

Játékra felesleges a K-s i5?

Figyelt kérdés
Mivel az i5 alapórajelen iskihajtja még a felső kategóriás káryákat is, ezért játékra felesleges tuningolható procit venni igaz?
2015. jan. 3. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, tuningolással több ideig lesz elég a processzor, de most még fölösleges tuningolni.
2015. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ha van rá keret nem felesleges mert késöb jól fog jöni hütöt se kel feltétlen most megvened hozá de ha van ara is keret le van a gond mikor mar tuningolnal
2015. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mos még minden kártyával elbír, de később már nem fog, akkor pedig jól jöhet egy kis tuning.
2015. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon éri meg. Én megvettem a K sorozatút, de tuningolni nem nagyon lehet. Annyi mindent kell állítgatni, hogy ennek egy átlag ember nem tud nekiállni(és én még nem is mondanám magam átlag embernek ebben a témában). De még a környéken levő számtech boltokban sem tudnak erről semmit. Tapasztalat kell hozzá, sajnos nem úgy van az, hogy megadjuk neki, mekkora órajelen menjen. Az meg a másik, hogy a folyamat napokig eltarthat, akár hetekig, ha nem ülünk ott egész nap. Mire megtalálni, hogy milyen feszültségen és milyen órajelen stabil...

Régen én is ilyen voltam, mint a felettem levők, hogy hűhűű, mehet rá a tuning, sokkal jobb az :)

2015. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én legutúbb egy egymagos 1250 mhz-es AMD Athlon procit húztam, 1375mhz-ig bírta XD
2015. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mikor kezdtem, még egy 2 magos kis Intel Pentium E5700-am volt... Alap 3 GHz... 3,6 GHz-t még bírta, a 3,8 már nem ment neki... Szerintem nem nagy dolog... Még akkor 15 évesen csináltam ezt... Bár azt muszáj volt tuningolni mert nem hajtotta ki a GTX 560 Ti-t... Még úgy sem egészen. :/
2015. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a K betű 2-3 év múlva lesz igazán hasznos.
2015. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!