Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot, processzort...

Milyen alaplapot, processzort és videó-kártyát vagy memóriát (valamelyiket a kettő közül) vegyek, ami 25-30 ezerből kijön?

Figyelt kérdés

most újítok gépet... alaplap, videó-kártya(ezt kapom 256 MB), processzor de fogalmam sincs, hogy memóriát vegyek-e vagy inkább egy jobb videó-kártyát.

Lehet nem veszek memóriát és vidi-karit sem. 512-es memória az sz*rnak számít? főleg, ha új dolgok lesznek benne?

egyébként semmi extra célra nem kell (csaj vagyok), nem szeretek játszani, max sims és NFS (most wanted a kedvencem). Grafikázok majd (igen megint én kérdezek:D) és a monitor megvan, az egér még nincs, már csak a gépet kell tuningolni ilyen célra.

Légyszíves segítsetek, mert senki/semmi segítségem nincs :)


ui.: aqua-ból szeretnél vásárolni, de ha ipon-on talál valaki jó árban cuccokat, akkor meglesem.

LINKELJETEK HA LEHET VAGY ÍRJATOK TÍPUSOKAT!!


2010. máj. 19. 18:27
1 2 3 4
 31/34 bp1985 ***** válasza:
Egérből nekem 1000 ft alatti hama egerem van. Igaz, hogy én nem ps-ezek. előtte hp volt, azzal sem volt semmi gondom. a vezeték nélkülieket nem szeretem. Lemerül játék közbe, nekem sajnos le is esett, és mivel egybe volt, kuka lett a vége. Több volt hozzá egy külön egér, mint a komplett garnitúrám volt. (bill+egér) Nem szeretném elmondani, mert egyszer már rájöttek hogy kiadtam, és most vigyáznom kell ilyen apró dolgokkal sajna. Szívem szerint elmondanám, mert én nem értek egyet ilyen baromsággal.
2010. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Hát nekem is olcsó egerem van. Szeretem is, de már sokat szerkesztettem (gimppel), és alig lehet normálisan behúzni valamit, vagy kijelölni.. pontosabb, precízebb kéne. De majd aqua-ba mondom nekik, hogy valami kézhez passzolós és elfogadható árban legyen. Vagy IPON-nál. Mitudom én épp ahol leszek :D

iponál vettem meg az alaplapot, mert csak ott volt raktáron. Aqua-ba szinte alig volt valami. De összehoztam a végén :) csak rohangálni kell egyikből a másikba.

Sajnálom, hogy nem tudhatom meg, és gondolom nem bízol meg senkiben, hogy 1x már kicsesztek veled.

Nem erőltettem a dolgot :)

De azért jól elbeszélgettünk itt :)


holnapra remélem átlehet venni az alaplapot.

2010. máj. 21. 00:19
 33/34 A kérdező kommentje:

nem vehetem meg a procit és az alaplapot áfás számlával, mert abból nem olyan sűrűn romlik el az embernek és mindent azért még sem vehet az ember arra, csak ami a munkájához szükséges.

sajnos így áfával: 50.370,-

áfa nélkül: 46.195,-


alig jártam jól....

2010. máj. 21. 11:02
 34/34 A kérdező kommentje:

Ha meglesz a gépem, bírni fogja a win7-et? esetleg a vistát?

utálom az xp-t, több dolog miatt.

2010. máj. 21. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!