Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya gondok?

Videokártya gondok?

Figyelt kérdés

Hali!


Adott egy gigabyte gtx 970 g1 gaming, ami manapság rosszalkodik. Elsőre nem kapcsol be (2db fullHD monitor van rákötve, de nem vált át narancsról fehérre a monitor fénye, biosig nem jut el a gép), eléggé zörög az egyik ventije, ma pl 4x kellett bekapcsolnom, hogy felálljon a rendszer.


Ilyen problémával lehet garanciálisan javíttatni? PCX-ről lett véve és van még rá 1 év garancia. Illetve ha én házilag cserélnék rajta pasztát, azzal garancia bukna? Mert ha nem, akkor megkenném egy kicsit, 2 év alatt azért kiszárad szegény.


Korábban azt gondoltam azért nem áll fel a rendszer, mert gyenge a táp, de most már Corsair HX 650 van benne, i5 4690k-val meg egy corsair h110i vízhűtéssel, talán ennyivel megbirkózik ez a táp. Procit ezért nem is mertem húzni eddig, mert gyengébb volt a táp, de most ezzel se nagyon akaródzik felállni rendesen a rendszer, szóval már csak a vga maradt.



2016. dec. 11. 16:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Továbbra is csak 2x kell elindítani a gépet és megy, legalább nem kell rimánkodni hogy elinduljon :D
2016. dec. 11. 19:21
 12/13 anonim ***** válasza:
videó kártya bios frissítés is volt már ? Hát ha valami engergia takarékosági funkció vagy bármi egyéb.
2016. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

1 monitorral gond nélkül megy, szerintem nem szereti a 2db fullHD monitort, azzal problémázik.


Mindegy, majd jövőre lecserélem 1070-re.

Köszönöm a segítséget.

2016. dec. 11. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!