Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook Air 13" 128GB megérné?

MacBook Air 13" 128GB megérné?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy őskori Windows XP számítógépet húzok, még pentium dual core procival, és ddr2 rammal. Szeretnék már újítani, de mivel 2 év múlva egyetemre szeretnék menni, ezért asztali gépek minimum 5 évig kilőve :D. Nézegettem Windows operációs rendszerrel felszerelt modelleket, viszont azokból a normálisak szintén olyan 250 ezer forint kezdődnek, a MacBookot meg meg tudnám most venni 290 ezer forintos áron. Sok furcsa dolgot hallottam már a Windows 10-ről (adatvédelmi botrány, kékhalál), és mivel már egy iPhone SE büszke tulaja vagyok 1 hónapja, úgy gondoltam ideje lenne kipróbálni azt a híres-neves MacBook Air gépezetet. Ami engem aggaszt az a tárhely. Nem grafikai szakra szeretnék menni, hanem pedagógusképzőbe vagy jogi szakra, ahol inkább Word/PPT fájlok kellenek. Elég ezeknek a 128 giga? A gépet egyébként netezésre, szövegszerkesztésere, és filmnézéshez használnám. Azért is gondolkodok Macben, mert az egyik ismerősömnek egy 2012-es MacBook Air modellje van, és még mindig vígan működik, míg azt hallottam hogy az ilyen árú/évű Windowsal felszerelt gépek belassulnak, és drasztikusan romlik az akkumulátor idejük is.

2016. aug. 26. 17:19
1 2
 11/12 anonim válasza:
Netezéshez, szövegszerkesztéshez és filmezéshez bőven elég egy 80,000-120,000 forintos laptop is, ha csak tényleg ezekre használod, akkor pénzkidobás 290,000-es macbookot venni
2017. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11# Igen és TV nézésre bőven elég egy 20 ezer forintos képcsöves TV is, mégis sokan megveszek a 150 ezer forintos oled TVket...
2017. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!