Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 napja vásároltam egy új pc-t a helyi üzletben, és ma egy nagy csattanás hallatszott a gépből és azonnal leállt. Majd büdöset is éreztem, és utána kihúztam a gépet áramból.


A gari papíron ezek a dolgok lettek feltüntetve:


APPROX ATX PC Gaming Case APPGXC25 1év

SPIRE Spectra 420W OEM 2év

GIGABYTE GA-H110M-DS2 DDR3 3 év

INTEL Core i7-6700 3.40GHz 1151 BOX 3 év

CORSAIR 16GB DDR3 1600MHz CL11 KIT CMV16GX3M2A1600C11 5év

GIGABYTE GV-N1060G1 GAMING-6GD 3év

WD AV-GP 320GB 5400 rpm 32MB SATA3 WD3200AUDX 1év

SAMSUNG SH-118DB/BEBE 2év


A fiamnak vásároltuk a gépet. Elvileg ha holnap vissza viszem a 3 napos csere garanciába még kicserélhetik? Vagy én csesztem el valamit? Ők rakták össze a boltba, de a windowst a fiam tette rá.



2016. aug. 14. 18:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És ha nem adják vissza a pénzt szívás ha visszaadják irj ki egy kérdést és egy ennél jobb gépet irnak neked mert ha a táp jó is lenne a ram rontaná el
2016. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Tényleg, azt a szutyok DDR3-as RAMot nem is láttam. még jó hogy egyetlen gyártó sem tartotta be az intel nagyon erős ajánlatát, miszerint alacsony feszültségű ram slotot rakjanak az alaplapra és ezért sorra füstölnek el a ramok meg az alaplapok is.
2016. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Lord Hidan ***** válasza:

És mi ez a 5400rpm-es hdd?

Egyébként ahogy a többiek is mondták a táp miatt van borzasztó. Vidd vissza kérd vissza a pénzt és majd össze dobunk egyet. Pcx-en megrendeled és összerakod nem nagy dolog. De 5k-ért ők is össze rakják

2016. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Jelenlegi szellemi állapotom miatt nem sok mindent tudok erre reagálni....

Szóval csak gratulálok a boltnak, és elküldeném őket a jó büdös.... oda....

2016. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ma sajnos már nem tudtam elérni őket, de holnap vissza viszem. Remélem visszakapom az árát. :(
2016. aug. 14. 22:03
 16/25 Lord Hidan ***** válasza:
Nincs olyan hogy reméled. Muszáj hogy vissza kapd. Követeld ha nem adják
2016. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Rendben. Írok holnap mi volt.
2016. aug. 15. 00:11
 18/25 A kérdező kommentje:

Nos visszavittük.


Azt mondta bedugja, hogy megnézze mi a hiba. Erre a gép alsó része elkezdett füstölni. Mondtam neki, hogy szeretném vissza kérni a pénzemet, mivel több oldalról is azt az információt kaptam, hogy ez egy nagyon rosszul összerakott gép.


A srác nem akarta érteni a problémámat, azt kérdezte mi a baj a géppel?


Mondta tesz bele egy másik alkatrészt, ( tápegység ) és ha azzal működik, akkor nincs mit tenni, csak az hibás alkatrészt tudja cserélni. Bele tette ott előttem, ez kb félórás művelet volt, majd be akarta kapcsolni. De a gép meg sem mukkant. Ekkor mondta, hogy be kell vizsgálni mi ment tönkre, és a hibás alkatrészeket cseréli ingyen.


Mondtam neki, hogy ez nem lesz jó. Én egy teljes konfigurációt vásároltam, nem darabokat, így a garancia és jelenesetben a 3 napos csere garancia a teljes gépre vonatkozik. Így ezt kérem most és itt eszközölni, vagy a pénzemet kérem vissza.


Erre lázas telefonálgatásba kezdett, és röpke 20 perc után vissza kaptam a pénzem.


Így most akkor kérnék segítséget tőletek, hogy mit vegyek, hol vegyem? Én nem értek az összeszereléshez így ezt inkább szakemberre, bíznám.

2016. aug. 15. 11:02
 19/25 anonim ***** válasza:

mennyiért?

pcx, ipon, aqua electromax

2016. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Lord Hidan ***** válasza:
Írj egy maximum keretet és össze dobjuk neked :)
2016. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!