Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MI lehetett a probléma?...

MI lehetett a probléma? Bekapcsolat a gép pörgött a venti de fekete kép. Többi lent

Figyelt kérdés
Vettema gépembe új alaplap cpu és ramot. Beszereltem és csak pörgött a ventilátorok és semmi kép nem volt kb. 30 x próbálkoztam és akkor sem kipróbáltam egy ásik táppal bekapcsolt visszavittem az én gépembe és már azóta minden jó mi lehetett a gond?

2016. márc. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

CPU remélem jól van benn

ramot szedd ki és próbáld ki másikkal (ha 2ő van próbáld ki úgy hogy vagy A vagy B ram van CSAK benn.

Kábelek (házon belül-kívűl jól vannak csatlakoztatva?

BIOS formázás (Elem KI-5 perc-be) ha nincs elem / nem kiszedhető ne bántsd!

de bármi lehet

2016. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mostanában 3 napja kapok óránként kék halált win 10-en. hiba kód:0x1000007e system_thread_exception_not_handled netio.sys de simán fut a gép asztalon és akkor is nem csak játék közben próbáltam aida 63 el leterheltem a gépet 100% ban cpu ram gpu 15percig ment és nem indult újra. VGA drivert letöröltem ujra tettem akkor ment és most csak simán újraindult a gép magától.


1tb sata3

xfx ts 550w

i3 6100

msi h110pro d

8gb kingston hyper fury black 2133 memória

gigabyte gtx 950 2gb

2016. ápr. 1. 21:08
 3/4 A kérdező kommentje:
a biost is felfrisssitettem.
2016. ápr. 1. 21:08
 4/4 A kérdező kommentje:
netio.sys 0x1000007e ez ahiba még fenn áll
2016. ápr. 2. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!