Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a márkák közül melyik a...

Ezek a márkák közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés
ZOTAC vagy GIGABYTE vagy MSI videokártyát vennék és nem tudom melyik lenne a jobb választás

2016. júl. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb gigabyte rendszerint nem épp életbiztosítás, a többi általában kb egy szinten van. Kevés olyan gyártó van amire egységesen rá lehetne vágni, hogy jobb mint a többi(EVGA, és esetleg a Sapphire), mindhárom inkább átlagos.
2016. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Nvidia oldalon kb mindegy, VGA-ként eltér a hűtés kialakítás/hűtés teljesítmény.


Nvidia oldalon megint csak ugyan ez áll fenn, azonban Gigabyte valahogy nem tud érdemi hűtést tenni az AMD-s kártyákra, így egy Sapphire vagy MSI jobb választás ez esetben.

2016. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 levente501 ***** válasza:
2-es szerintem másodszorra AMD-t akart mondani. Ez így van, Gigabyteos AMD kártyát nem szabad venni, nem véletlenül olcsóbb. A Gainward sem egy életbiztosítás, az MSI-k viszont nagyon jók.
2016. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a második az AMD akart lenni.


Nézd el, akkor még csak 2 órája voltam fent. XD


Azt se tudtam, hogy farkam vagy csúnyám van.... XD

2016. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Senki ne becsülje le a Gigabyte márkát!

Nekem eddig 3 videokártyám volt gigabyte és egyik sem ment tönkre,nem melegedett túl

2016. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem becsüljük le csak AMD oldalon nem ajánlott.....


Amit a Sapphire vagy MSI megold 2 ventilátorral és 60 fok megtartásával "hangtalanul" azt a Gigabyte 2 ventilátorral 70 fokon és süvítő ventikkel.


De NV oldalon kifogástalan.


Na meg a túlmelegedés függ a háztól is.

2016. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 levente501 ***** válasza:
#6 Ahogy mondod! Jó márka a Gigabyte, de csak NV-nél. Szerintem az lehet a hiba oka, hogy a Gigabyte hajlamos rárakni az NV hűtést az AMD kártyákra, amik azért köztudottan kicsit jobban melegednek.
2016. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!