Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy kárt tehetett a gépemben...

Nagy kárt tehetett a gépemben a tápegység kondenzátor robbanása?

Figyelt kérdés

Este vihar volt, minden ki volt húzva, a gépet más nap délelőtt dugtam be, illetve a tápra adtam rá az áramot, de a táp kondenzátora (mind2) robbant,kuva büdös lett, stb... A folyadék kár tehet a többi hardverben, illetve mennyi esélye van annak, hogy mindent haza vágott? A billentyű,egér,hangfal, stb... működik, de a tápt ahogy tudtam vettem is ki a gépből, lekötöttem mindenről, de azt még nem írtam, mint felrobbant, azonnal le is kapcsoltam az áramot a gép hátulján.

A tápom egy aqprox 500w (volt)



2016. júl. 3. 13:02
1 2
 11/13 Dongaben ***** válasza:
Garancia nincs rá, de jó esetben minden más túlélte. Ezt csak egy másik táppal lehet tesztelni.
2016. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
És akkor tegyük fel, minden túlélte, de a tápom tuti, hogy nem, nem marad károsodás a többiben, pl belassul, szagat, rövidb életűvé vált így? stb-stb...
2016. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Vége a gépnek, egy alkatrész sem maradt éppen, köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!