Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX garancia csere?

PCX garancia csere?

Figyelt kérdés

Adott egy ~1300 forintos billentyűzet. Kb. 1,5 hónapja visszavittem garanciába, mert rossz volt. 1 hónapja szóltak e-mailben, hogy kész. Írtam nekik, hogy majd menni fogok érte. Van a levélben egy ilyen: "A termék tárolását ez első értesítést követően 5 munkanapig díjmentesen vállaljuk, ezt követően 1000 Ft/nap tárolási díjat számítunk fel ezért kérjük, hogy időben gondoskodj az elszállításról."

Viszont én nem tudtam érte menni (és elhozatni sem) az "A termék tárolását ez első értesítést követően 5 munkanapig" mert dolgom volt és már vagy 3 hete ott van a billentyűzet. Nincs kedvem több tízezret fizetni egy 1300 forintos sz*rért úgyhogy mondhatom azt nekik, hogy nem tartok igényt a termékre és inkább adják vissza az árát vagy mindenképp ki kéne fizetni?



2016. jún. 22. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ja, van szopóálarcod vagy adjak kölcsön?
2016. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van már egy :D

Na mindegy akkor ott marad vagy írok nekik hogy nem tartok rá igényt.

2016. jún. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!