Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Overclockolni cuccok?

Overclockolni cuccok?

Figyelt kérdés

Az AMD FX6300 processzoromat szeretném overclockolni

Ehhez szeretnék egy elég erős: Alaplapot

Procihűtőt

Tápot


Nem méregdrága cuccokra gondoltam, de nem akarom hogy az ár a teljesítmény rovására menjen, szóval ha az erősséget nézzük akkor tekintsünk el az ártól...de ha lehet ugyanúgy erős is olcsón akkor az legyen


Előre is köszi a válaszokat akinek van ötlete!


A proci jelenleg egy Sapphire R9 380 4gb videókártya, 8gb ram, meglehetősen gagyi gigabyte GA-770t-D3L alaplappal, egy (szerintem csapágyas) LC-Power 600W táp, és az alap atomzajos AMD hűtő alatt csücsül (amit már kezdetektől lekellett volna váltanom)



2016. márc. 21. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

alaplap : [link]

proci hűtő : [link]

táp,melynél mindenki másra esküszik : [link]

2016. márc. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alaplap amit írtak tökéletes hűtő is jó (mondjuk nekem mugen 4 van és arra esküszöm) tápnak valami komolyabbat tennék be pl: 500w fsp aurum, Be quiet! 500W Straight Power, EVGA 550W SuperNOVA GS
2016. márc. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi a vélemény erről az MSI 970 Gaming alaplapról? Ez is jó cuccnak tűnik...vagy nem?
2016. márc. 22. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:

A jelenlegi tápodat add le a veszélyes hulladékgyűjtőnél, és ne hallgass az első válaszolóra, mert az a táp, amit ő linkelt, OC-re használhatatlan. [link]

Ez egy jó táp.


Egyébként én nem vennék új alaplapot meg procihűtőt ehhez a CPU-hoz, mert sajnos elég gyengus.

2016. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Miért lenne gyengus...láttam már gameplayeket/benchmarkokat R9 380, 8gb ram, és az FX6300 overclockolva is 60-50 fps adott GTA5, BF4, Battlefront, Witcher 3...stb stb


De meg akarom kérdezni ujra ez az MSI 970 Gaming alaplap jóféle? Megfelel overclockolgatásra és megbízható?

2016. márc. 22. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
giga alaplap tökéletes (8+2 fázisu tápellátás) tuningra kiváló. Tápegységből kell valami komolyabb de azokat leírtam 2. hsz
2016. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!