Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megeri overclockolni a procim?

Megeri overclockolni a procim?

Figyelt kérdés

Nem gyari hutom van szoval .. Es hogy nem lehet baja a procinak ? :) nem nagyon ertek hozza szoval na :D


Procim: [link]


Hutom meg :Cooler Master Hyper 103 RR-H103-22PB-R1



2016. febr. 17. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem piszkálnám, mert a processzor alapból sokat fogyaszt, kellene tudni hogy milyen tápod van, és én nem biznám rá erre a hűtőre.
2016. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
táp lényeges,az tényleg tud bajt csinálni.ha az megvan,onnantól meg szépen húzni amíg a hőmérsékletek értelmesek.párszász mhz-et feszemelés nélkül is tudsz rajta húzni simán,ezek szeretik a tuningot.ráadásul szorzózármentes proci:) hogy a viharba ne érné meg húzni..
2016. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a tapom 500 wh os
2016. febr. 19. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen márka, tipus?
2016. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez nem tudom mennyire jo mikor vettem le volt arazva es nem volt tobb penzem :/


[link]

2016. febr. 20. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp lecserélném ha overclockolnám ha nem.

Mindenképp cseréld le egy FSP 350-60APN-re, és helyetted nem overclockolnék, mert akkor még erősebb táp kell, és még erősebb hűtő. Inkább gyűjts és vegyél egy erősebb procit, pl. FX 6300

2016. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!