Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Mionix, Zowie vagy...

Melyik Mionix, Zowie vagy egyéb egeret ajánlotok palm grip-nek?

Figyelt kérdés

Emelgetni nem nagyon akarom.

Palm gripes fogásra

legalább 3000 dpivel

szoftverrel

jó szenzorral

1000 hz-el

jobb kezes legyen

legfőképpen vegyesen játékokra lenne használva (főleg rts és fps )

kézméret: szélesség (hüvelykujjal együtt): 8,6 cm , hossz: 18,9 cm.

20-30 k-s kategória (max 35 ha nagyon pöpec)

LogiLink ID0017 egérpadhoz.


G502-t fogtam , jónak tűnik, csak állítólag nincs elég ujjtámasza és nyilván a Media Marktban nem fogom 2-3 órán át fogni hogy érezzem mennyire fárad a kezem.


Mionix Naos-t fogdostam , jónak tűnt csak olyan egyszerű de állítólag nagyon is jó


A Zowie-k kicsit furcsa alakúak de szóba jöhetnek utolsókként.


Tehát tulajdonképpen Mionix Naos vs G502 vs egyéb amit ajánlotok hogy jó/jobb



2016. márc. 2. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
És hatodszor is kiírod, nem hiszem el...
2016. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

" És, ha napjában hússzor kiírod kicsit másképp megfogalmazva a kérdésedet, szerinted több válaszoló lesz? Prohardvert ajánlanám inkább, ott több az egérszaki:

[link]



Nem csak kicsit fogalmaztam át , a kényelmes fogást teljesen elvetettem , helyette csak az átfogásos egereket írtam. 4-5-6 egér helyett 2-ről kértem véleményt. Ha pedig te most is ugyanazt írod, hogy tegyem fel a kérdést egy jobban értő helyen, akkor mondom hogy megtettem. Ide is kiírtam, mert hátha itt is kapok hozzáértő válaszokat.



Én már válaszoltam háromszor, erre feltetted a kérdést a Prohardveren is kétszer, ott is válaszoltak, aztán visszatértél ide, és még kétszer feltetted. Én már meguntam, vegyél, amit akarsz!



"Ide is kiírtam, mert hátha itt is kapok hozzáértő válaszokat."

Ezzel arra céloztam hogy kaphatok mástól is hozzáértő válaszokat, nem csak tőled, tehát mégis megéri kirakni ugyanazt a kérdést többször kicsit más formában. Elvégre van még jó pár ezer magyar aki válaszolhat. "



Igen ismét át van fogalmazva, nem ugyanaz a kérdés. Azt hiszem az utolsó bekezdés ismét megmagyarázza a kérdés mivoltát.

2016. márc. 3. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel azt írod, hogy palm grip fogásod van, így nehezen tudom elképzelni, hogy szükséged lenne annyi dpi-re, kivéve persze ha minimumon tartod a winnyóz érzékenységét.

Én egy mionix avior 7-es egeret használok már egy éve, szóval erről a márkáról tudok véleményt mondani. Jelenleg 6k dpi-vel használom fhd felbontású monitoron. A software hozzá szerintem elég könnyen kezelhető, minden gombot úgy variálsz ahogy akarsz. A gombok viszont picit túl érzékenyek talán, szinte semmi ellenállást nem tanusítanak. Az egér felülete, bevonata elég egyedi, mert valami gumis, vagy szilikonos réteget kapott, ami száraz kézzel nahyon jó érzés, viszont ha elkezd izzadni a tenyér, akkor elég fura, mert minnél nedvesebb, annál jobban tapad és ahol folyton hozzáér a kezed egy idő után elszineződik. Szóval nem biztos, hogy a palmosoknak találták ki. Személy szerint én rühellem, ha hozzáér a tenyerem az egérhez és mivel ez az avior elég lapos, így nem kell emiatt aggódnom, még úgy sem hogy kb 2 centivel rövidebb a kezem, mint a tiéd, de ez az avior és nem a naos :).

Ha nekem ilyen ergo egér lenne a zsánerem, akkor lehet g502-re szavaznék a naos-sal szemben a több programozható gomb miatt, viszont nagyon sok rossz kritikát, főleg a görgő miatt, így meg nem biztos, hogy megéri 25k forintért lutrit venni, nem mellesleg elég törékenynek tűnik.

A zowie helyett meg én inkább a steelseries rival 300-at mondanám, mert ezért a zowie-ért szerintem kicsit túl sokat kérnek el, ahhoz képest amilyen szenzor van benne.

Viszont ha arra van szükséged, hogy télen nyáron tapadjon a kezedhez, és egyáltalán ne kelljen kapaszkodnod bele, akkor lehet a naos lenne a legjobb választás.

2016. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!