Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a processzor ennyiért?

Kecskebéka111 kérdése:

Megéri ez a processzor ennyiért?

Figyelt kérdés

Szevasztok.

[link]

Találtam ezt a processzort. Ugye. Intel Core 2 Quad Q6600

Megéri ezt az áráért?? (21ezer)??

Összesen 25ezret szánnék processzorra, de azért nem veszek i3-at, meg nagyobb, sokkal jobb processzorokat, mert csak az isocket 775öt támogatja az alaplap.

Ezt viszonylag jónak találtam, de beszéltem egy emberrel, aki azt mondta, hogy nem éri meg ennyiért.

Mondta nekem, hogy ha ilyet akarok, akkor vegyek inkáb használtan.

De nekem azért érné meg ez, mert ez biztos hogy jó, és nem átverés.

Mondta a srác, hogy inkább cseréljek alaplapot, és cseréljem ki a ddr2-es ramomat ddr3asra, és vegyek olyan alaplapot, amibe belemegy az i3, i5.

De nekem az már nagyon drága mulatság lenne.. Igazából nekem annyira kellene, hogy videózáshoz, meg játszáshoz kellene.

Valakinek valami ötlet, esetleg tanács?? Nagyon bizonytalan vagyok.



2016. febr. 7. 14:01
 1/5 Komplikato ***** válasza:
Írj konkrét alaplap típust, mert az, hogy s775 NEM jelenti azt, hogy ez belemegy. Ha meg tud újabbat, akkor használt Q9xxx proci, csak újabb az utasításkészlet, meg kevesebbet fogyaszt. Ha nagyon bátor vagy és mered buherálni alaplapot, kapni 8-12e körül használt Xeon procit, amit ha belegyógyítasz a lapba, akkor lesz egy Q9550-Q9650 szintű géped 12MB gyorsító memóriával.
2016. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gigabyte GA-P35-DS3
2016. febr. 7. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri.


15 ért láttam hasonlót notebookba a hardveraprón.

2016. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A videózás, meg a játszás ezzel a procival sosem lesz gond!


Kérdés milyen a GPU

2016. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nvidia Gigabyte geforce gt740 2gb, 128bit, ddr5..

Gondolom nem lesz gond :))

Köszi a válaszokat..

2016. febr. 9. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!