Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol le a gépem?

Miért kapcsol le a gépem?

Figyelt kérdés

Feltettem Win XP-t Win7-ről. Mikor bejön a Windows XP logó, tölt kicsit és lekapcsol a gép. Volt már Windows XP a gépen.


CPU: Intel Pentium 4 1.8Ghz

VGA: Ati radeon X1550

RAM: 1GB



2016. jan. 10. 09:29
 1/4 azhát... válasza:
előfordulhat hogy a tápegységed rosszalkodik, vagy a bios-ban van valami gubanc.. próbáld meg csökkentett módban elindítani és ha esetleg hiányzik vmelyik szoftver azt telepíteni! ha pedig fent van akkor lehet gyanakodni vmelyik harver-re, proci hőfok esetleg.. érdemes a pasztát megnézni mert már elég régi gépről van szó, portalanítás és a többi.. haelindul és rendben van minden akkor egy memtest-et futtatni rajta remélem segítettem
2016. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pasztázva van, és portalanítva. Volt ilyen kb. 3 éve,de akkor elvittem szerelőhöz. Csak holnap tudnám, ezért magam akartam megcsinálni ezzt.
2016. jan. 10. 10:27
 3/4 azhát... válasza:
érdemes megnézni mert sokszor elég csak egy portalanítás és jó is
2016. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 azhát... válasza:
az alaplapon nézesd meg a kondikat lehetséges hogy valamelyik felvan puklisodva de azt látod te is ha megnézed, am ha tényleg az a hiba inkább érdemes új lapot venni! vagy akkor a tápegység!
2016. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!