Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert kapcsol ki a gepem...

Ciccmók kapitány kérdése:

Miert kapcsol ki a gepem random jatekoknal?

Figyelt kérdés

eleg idegesito problema, kivalaszt maganak jatekokat amiknel fogja magat es kikapcsol, mintha kihuztam volna a konnektorbol. a far cry 4-et a nap 24 orajaban jatszhatom, meg se nyikkan, ugyanez van a hardlineal peldaul es a gta v-el is. van azonban par jatek, mint a fifa 16, rainbow six:siege amiknel random idopontokban, teljesen normalis homersekletek es feszultsegek mellett lekapcsol a gep. erdekes, hogy a siegenel csak a kor vegen kapcsol le, kozben soha. rakuldtem egy orara az aidaban a terheles tesztet, semmi gond nem volt, a kartyan mar mindket venti majdnem maxon porgott, de nem allt le. a legfrissebb catalyst, directx fent van. elegge jo a problema megoldasom, legyen szo szoftveres vagy hardveres gondrol, de ez most rajtam kifogott, remelem valaki tud segiteni. a problema oprendszer csere utan is jelentkezik.

windows 10

cooler master 750w silver

Gigabyte f2a88xmds-2

Athlon X4 740

Sapphire Radeon R9 280x 3gb

8GB Corsair Vengeance 1866mhz


2016. jan. 7. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg mindent végignéztél, egy tippem van, hogy a feszültséget szoftveresen mérted, ami nem feltétlenül megbízható. 750W-ból nem ismerek silver hatásfokú CM tápot, milyen széria?
2016. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elirtam bocsi, powercool a markaja. tudom hogy nem mindegy, de valamiert az ugrott be...:D
2016. jan. 7. 14:09
 3/14 A kérdező kommentje:
meg azert ez igy furcsa, a fifa 16 jobban felvinne a feszkokat mint egy fc4 ultran?
2016. jan. 7. 14:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam a powercool márkáról (meg ahogy olvasom, igazából más sem), emiatt valószínű, hogy ez az oka, ha az adott játékok többet esznek. Más kérdés, hogy lehet maga a játék az oka, ha soha máskor nem áll le. A stress testnél meg nem mindegy, hogy 5 percig futtattad-e vagy órákig, az előbbi nem megbízható.
2016. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pontos taptipust irj


amugy ez eleg szerencsetlen osszeallitas


memtest86+ futtathatnal


illetve cpu teszteloket, cpu chache tesztet stb


de amugy szerintem valamiert a vga akkor fogyaszt legtobbet amikor leall es azt nem birja a tap


nemnpiszkaltad veletlen bios beallitasokat?

2016. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


csipaucs (keep out) feeling es nagyon


nem silver ez hanem single

2016. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem ez a tapom van, hanem ez

[link]

2016. jan. 7. 15:02
 8/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


kulfoldon elsz?


nem artana egy hasznalhato tapot szerezned...

meg mielott nem csak leallas lesz a problema

2016. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elég nehéz elképzelni, hogy fullmoduláris, 750W teljesítményű tápegység ilyen olcsó legyen. Lehet borzasztóan jól megtervezett külső, ha a ventilátor alatt egy krumpli adja az áramot a gépnek. A feszültséget multiméterrel kell megnézni, a zajt meg oszcilloszkóppal, szoftveres mérés nem játszik.

Próbáld meg minimumra venni a grafikát az adott játékoknál és úgy teszteld, ha úgy nem jön elő, akkor szinte biztos, hogy a tápegységgel van a probléma.

2016. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 nem valtoztat rajta hogy modularis


bolt elvileg amit kiad es atvaltva 20ezer forint

a nem modu 16ezer forint

750 es modu 30ezerert se nagyon van jo...


nem erdemes vele szorakozni, tehat amit van lehetoseged egy hasznalhato tipusra csereld le


de hat te tudod...

2016. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!