Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert kapcsol ki a gepem...

Ciccmók kapitány kérdése:

Miert kapcsol ki a gepem random jatekoknal?

Figyelt kérdés

eleg idegesito problema, kivalaszt maganak jatekokat amiknel fogja magat es kikapcsol, mintha kihuztam volna a konnektorbol. a far cry 4-et a nap 24 orajaban jatszhatom, meg se nyikkan, ugyanez van a hardlineal peldaul es a gta v-el is. van azonban par jatek, mint a fifa 16, rainbow six:siege amiknel random idopontokban, teljesen normalis homersekletek es feszultsegek mellett lekapcsol a gep. erdekes, hogy a siegenel csak a kor vegen kapcsol le, kozben soha. rakuldtem egy orara az aidaban a terheles tesztet, semmi gond nem volt, a kartyan mar mindket venti majdnem maxon porgott, de nem allt le. a legfrissebb catalyst, directx fent van. elegge jo a problema megoldasom, legyen szo szoftveres vagy hardveres gondrol, de ez most rajtam kifogott, remelem valaki tud segiteni. a problema oprendszer csere utan is jelentkezik.

windows 10

cooler master 750w silver

Gigabyte f2a88xmds-2

Athlon X4 740

Sapphire Radeon R9 280x 3gb

8GB Corsair Vengeance 1866mhz


2016. jan. 7. 13:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
elojon a problema mindenhogy, ezt pont megprobaltam, 800x600 ban jatszottam meg minden minimumon, es ugyis kikapcsolt. de mondom, combos jatekokat non stop futtathatok hiperszuper ultran, ha eppen tetszik neki.
2016. jan. 7. 15:10
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gpu hany % kihasznaltsagon megy? mert nehez elhinni hogy 740 50% ban is kepes lenne kihajtani


amiknel leall ott valamiert kepes a vga tobbet dolgozni, itt nem az a fontps hogy miert hanem hogy magasabb e a gpu hasznalat ilyenkor (hofok nem szamit nem az a lenyeges)


streszer nem biztos hogy azt is hasznalja amit az adott katekok


sok sok streszer programot kellene kiprobal od amik igazan megizasztjak a gpu t meg a gepet is

2016. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#12 csak aztan el ne durranjon :D


csak arrs irtam hogy hogyan tudnad elohozni mestresegesen ami magatol elojon azoknal a jateokoknal

de oroke csak nem fogja birni... a tapert nem kar de a vga ert nagy kar lenne...

nem?

2016. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag az adott játékoknál fordul elő, akkor lehet szoftveres probléma is (függetlenül attól, hogy a tápegység áramellátása szar-e).
2016. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!