Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsoláskor nem áll le a...

Colchicum10 kérdése:

Kikapcsoláskor nem áll le a gépem, csak ha addig nyomom a kikapcsoló gombot, amíg ki nem kapcsol. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Fél éve vettem egy HP Pavilion 15-n203sh notebook-ot. Pár hete egy elég fura probléma ütötte fel a fejét. Amikor leállítom a gépet nem kapcsol ki... mármint elsötétül a kép, de a billentyűzetem a kapcsoló gomb világít és lehet hallani, hogy a gép még működik (eddig rendesen leállt ezt nem csinálta még). Aztán vagy úgy hagyom, de reggelig az akkumulátort lemeríti vagy, amit mindig csinálok mostanában, hogy a kikapcsoló gombot hosszan nyomva leállítom és vagy újra bekapcsolom és utána leállítom (érdekes, mert akkor rendesen leáll) vagy másnap folytatom. Eddig ilyesmit nem csinált és most már kezd zavaró lenni. Ugyan ezt csinálja, ha alvó állapotba kerül, mert akkor nem tudom felébreszteni csak, ha kikapcsolom úgy, ahogy írtam fentebb.

Úgy tűnik, csak akkor csinálja, ha hosszabb ideig van bekapcsolva a gép.

Am win8.1 fut rajta.

Valakinek tippje, hogy mit kéne csináljak?

Lehet elviszem egy szervízbe



2015. nov. 24. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:
-én nem vinném még szervízbe,újraraknám a windowst és ettől valszeg megint hibátlanul menne minden ...
2015. nov. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!