Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem használom annyit a...

Ha nem használom annyit a számítógépet akkor az XBOX ONE jó az esetmben?

Figyelt kérdés

AMIK A FŐK:

- Játék

- Képek/videók tárolása


Szóval ezekre mennyire megfelelő?

Illetve mire is jó pontosan ez a konzol a játékon kívül?


2015. dec. 26. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10# "Arra céloztam hogy ha XBox One-on akar játszani meg filmet letölteni, akkor ahhoz sok pénz kell- "

-Te írtad hogy nekem szövegértelmezési problémáim vannak, szerinted itt hol szerepel a film letöltés?


Szóval kérlek, hagyjuk inkább ezt a szócsépelést. :) És elmagyarázni sem akarom hogy mire értettem, ha annyira okos vagy te is tudod értelmezni! :D Legalább segítenél a kérdezőnek...



Külső merevlemezt bárhol-> [link]

pl. ez jó árban van, csak azért írtam ezt mert lehet használni Xbox one is, ezzel akár játékokat is tudsz futtatni rajta ha éppen betelik a belső tárhely.

2015. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na, ha nem akarsz olyan játékokkal játszani amit a mozgásoddal irányítasz (bár sztem erre is biztos van pc-s megoldás) akkor válaszd a számítógépet.


Tudod bővíteni, saját magad is tudod szervizelni, és ha mégis kell majd számítógép, nem kell majd venned egyet külön pluszba. Egyetlen előnye hogy a későbbi játékok is biztosan futnak majd rajta, persze a grafikai tulajdonságok a jelenlegiek maradnak, de PC-n simán leviheted a beállításokat.

2015. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mivel nem vagyok született kocka nem hiszem, hogy a PC a nekem való. Maximum a Skyrim 200 mod miatt venném azt ha venném.


De valahogy kockátlanabbnak nézem a konzolt.

Odaülsz a fotelbe vagy az ágyra és nyomhatod fekve is. A PC előtt meg folyton ott kell görnyedni a kis kijelző előtt.

2015. dec. 26. 12:32
 14/17 anonim ***** válasza:
A pc-t is rákötheted a gépre, és ahhoz is használhatod a kontrollert. Azt külön is lehet kapni.
2015. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 Egyébként meg a tée pénzed, tőlem azt veszel amit akarsz, én csak elmondtam hogy én mit tennék. :)
2015. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Még az érdekelne, hogy ha a Batman-hez nincs meg as Harley Quinn DLC-m akkor azt hogyan tudnám megszerezni hozzá?


Az XBOX ONE online szolgáltatásán keresztül a GOLD-on meg lehet venni? Illetve innen kell venni a játékokhoz a pack-okat és a dlc-ket? :S

2015. dec. 26. 13:08
 17/17 Gábor_79 ***** válasza:

A PC is ráköthető TV-re és kontrolerrel is használható. Annyi előnyét megemlíteném, hogy mást is lehet vele csinálni játékon kívül.

Ha van egy jó ismerősöd aki ért a számítógépekhez vagy akár ismeretlen, a (rendszer)telepítésen kívül mindent meg lehet csinálni távolról megfelelő programmal. Már a rendszerbeállítást stb. Még a BIOS-ba nem lehet távolról álligatni.

2015. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!