Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az az eszköz amivel rá...

Melyik az az eszköz amivel rá tudom kötni a tv-t és a számítógépet is a monitoromra? És a monitrort HDMI-vel használom, mert csak vga van még rajta és kell a hdmi, hogy kevésbé vibráljon. Megoldható?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 20:09
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Ha van DVI csatlakozó is a HDMI mellett, akkor az is ugyanolyan jó. (monitorhoz inkább azt használnám) DVI-DVI, vagy DVI-HDMI kábellel kösd össze.

[link]

2015. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leírom részletesebben, mert felületes voltam.A monitoromon van vga és hdmi bemenet.Videókártyán hdmi dvi és vga.Egy set top boxot rátudok közni vga kábellel a monitorra ,hogy tudjak rajta tv-zni és a hdmi marad a gépnek.Hm így jó azthiszem igaz?
2015. márc. 28. 20:12
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Természetesen így is működhet, ha a STB-n van VGA kimenet.

Gondolom a TV/számítógép hangját külső hangszórőn hallgatod, nem a monitorba építettr kötöd.

2015. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen van külső hangszóró a gépemhez.De akkor meg azt kellene átdugni vagy valami elosztóval megolható hogy a set top boxon is menjen és a gépen is?
2015. márc. 29. 11:54
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Gondolom jack dugós a hangszóró.

Egyben nem találtam, de jack elosztó kellene neked mindhárom végén lyukkal. (anya)

Ha nincs egyben, külön is megoldható egy elsoztóval és egy toldóval:

[link]

[link]

2015. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 30. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!