Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ajánljátok az AMD-t?

Miért ajánljátok az AMD-t?

Figyelt kérdés
Miért mindenki az R9 380-at ajánlja a GTX960 helyett, holott nVidia-val sokkal szebbek a textúrák. (tapasztalat) ugyanazon konfigban lett tesztelve mindkét kártya. Hiába lesz 80 fps helyett 100, ha sokkal ergyább lesz a képminőség. Nem értem én ezt.
2015. nov. 15. 18:37
1 2 3
 11/26 Trevor. ***** válasza:

Kérdező, mi arról nem tehetünk, hogy te Nvidia fanatikus vagy és nem tudod elfogadni, hogy az AMD ugyanolyan jó, mint az Nvidia.


A Gyik-esek amúgy sem képviselik az értelmiségi szint tetejét (itt most a sok idióta kérdésre gondolok, nem a válaszadókra). Aki valóban jó gépet akar és van esze, az nem itt kérdez, hanem prohardveren vagy valami nevesebb külföldi fórumon.

2015. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy erősebb, és jobban kihasználja a VRAM-ot, de akkor is a legtöbb játék jobban megy nVidián, mert lefizetnek minden kiadót. Én meg szégyenkezek a 80 ezres AMD kártyámmal, hogy a Fallout 4 helyenként 20 fps-sel döcög, mert nVidiára van optimalizálva/megint hozzánk vágott az AMD egy beta drivert.
2015. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te pedig egy elvakult Nvidia Fan,nekem AMD VGA-m van és semmi gond nincs vele és miből gondolod hogy jobban jeleníti meg az nVidia?Nekem volt(van) mind2 gyártó VGA-ja és egyikkel sincs semmi probléma,nem fankodni kell hanem a teljesítményt nézni ami azért elég sokat számít,minőségben pedig nem térnek el.A kérdésedre a válasz:mert jobb a 380 mint a GTX960.
2015. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Választ vársz de mivel nem tetszik vitatkozol itt az emberekkel holott te írtad a legnagyobb baromságot. Ilyen hogy szebb képe mert más a gyártó ilyen nincs. Csak az hogy jobban vagy rosszabbul fut. Illetve a monitortól függ sokkal jobban a dolog. A videókártya csak feldolgozza a képet ahogy erejétől telik és kilöki a monitor kimenetre. Ilyen nem létezik hogy szebb legyen csak mert más gyártotta.
2015. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szebbek a textúrák Nvidián?

Hát ilyet sem hallottam még. Vagy nálad volt valami user error a Radeonnal, vagy annyira elfogult NV-s vagy, hogy placebo hatás miatt szebbnek látod.


A 380 valamivel erősebb, és időtállóbb is mint a 960, ezt mindenki tudja, elég ránézni egy tesztre.

2015. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Témát lezártnak tekinthetjük. Új kérdezőknek: higgyetek csak a sok önjelölt infó gurunak, vegyétek az AMD VGA-kat.
2015. nov. 15. 19:52
 17/26 anonim ***** válasza:

Inkább pont hogy az Nvidia kártyákon ronda a képminőség.

Aki meg 380 helyett 960-at vesz az vessen magára.A 380 fogyasztáson kívül minden szempontból jobb mint a 960.Ugyanez elmondható a 390-ről is.


#12

Azt hogy szarul fut a Fallout 4 AMD kártyákon köszönd az Nvidiának.A tetves GameWorks-szel húzzák vissza a PC gaminget.Nem tudja az AMD 1-2 nap alatt feltörni a GW-t.

2015. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Tehát még az nVidia a hibás, hogy szarul megy AMD- a Fallout 4. Aha. Persze én vagyok elfogult zöld fan.
2015. nov. 15. 19:57
 19/26 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Miről és beszélünk?

2015. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az Nvidia nagyon atb@ssz@ a népet, lásd. GTX970 botrány vagy GameWorks!
2015. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!