Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A "GTX 980 Ti" fajta videókárt...

A "GTX 980 Ti" fajta videókártyából melyik gyártót ajánljátok? Nem tudok dönteni az Asus "Strix" és az MSI "Gaming" kártyája közül.

Figyelt kérdés
Már csak azért se, mert ugyebár az Asusnak 3 ventije van, az MSI-nek meg csak 2, de az egyik számítógépes boltban nekem azt mondták, hogy az MSI 2 ventije jobb mint az Asus 3-ja... És a hűtés meg ugye nagyon nem mindegy. A válaszotokat előre is köszönöm! :)

2015. nov. 13. 02:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan "Gaming 6G" a neve az MSI kártyának, elnézést :)
2015. nov. 13. 02:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a hűtőborda vagy maga a venti fejlettebb és nagyobb, akkor lehet, hogy kevesebb venti is jobb hűtést tud biztosítani. Egyébként vannak tesztek a neten.
2015. nov. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Múltkor olvastam valahol egy hírt/tesztet, h az asus 3 ventis megoldása nem lett vmi jó, ha megtalálom linkelem.

Én az MSI-t ajánlanám, frankó hűtéseket csinálnak.

2015. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megtaláltam ^^

[link]

A tesztben benne van az msi gtx980ti gaming is.

2015. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az MSI kevésbé megbízható, én az Asust ajánlanám
2015. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

1.Gigabyte

2.MSI

3.Asus

2015. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszait, sokat segítettetek! :)
2015. nov. 16. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
asus-t nem éri meg mostanában venni a mostani videókártyái nagyon elcsúsztak 1. túl vannak árazva 2. teljesítményben is a legrosszabbak közt vannak
2015. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!