Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a gépem?...

Miért csinálja ezt a gépem? Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja újra kiellett telepíteni a gépemet.Azelőtt a tálcán megjelent nVidia ikonnal a felbontást tudtam állítgatni,a lényeg az hogy az ikon megjelent.

Miután újratelepítettem a gépet és telepítettem rá az nVidiát nemhogy az ikon nem jelent még (és a gépen akármit csinálok nem tudom elérni azt a menüt amit régen használtam) de minden egyes alkalommal,mikor filmet nézek bármilyen lejátszóban elsötétedik előtte a képernyő (így bevillan) mintha átállított volna valamit (talán a felbontást)és így pl teljes mérettel le sem tudom játszani a filmeket a lejátszóban.Lehet,hogy egy picit értelmetlen,de nem nagyon értek ehhez a részéhez.Kérlek aki tud,segítsen nekem,már nagyon idegesítő :) Köszönöm:)


2010. márc. 11. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a videó kártya driver nem megfelelő. Ugyanazt telepítetted vissza ami régen volt, vagy másik verziót?


Lehet gond az oprendszer frissítéssel, nem írtad milyen oprendszered van.


Lehet videó kodek hiánya is a rendszernek. Én ezt használom: K-Lite_Codec_Pack_580_Full

2010. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszod.Hát ugyanazt telepítettem vissza,de rátelepítettem egy Windows 7..háát nem csak téma,mert az egész rendszert Windows 7essé teszi..nem igazán ismerem a nevét,de remélem tudod mire gondolok.Nem W7-et telepítettem rá,hanem XP-t,de kinézetre teljes mértékben olyan kint a W7.Lehet,hogy ezzel lehet a probléma?azelőtt az XP-re ugyanilyen Vistát telepítettem,azzal nem volt semmi baj :(
2010. márc. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!