Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináltam rosszul? Nem...

Mit csináltam rosszul? Nem indul a gépem.

Figyelt kérdés
Egy működő konfigot átszereltem egy új házba. El akartam indítani, felvillant a led a ventilátorban, aztán pukkant egyet és lecsapta a biztosítékot. Mit köthettem rossz helyre? Kérlek segítsetek.
2011. aug. 30. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen konfig?Milyen táp?

lehet rövidre zárta az egészet ha az "iparihulladék" kategóriába tartozó tápod van.

2011. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem eddig is azzal ment. Egy 550-es chieftec.

Szerintem én rontottam el valamit, csak nem tudok rájönni mit. Próbálok képet feltölteni.

2011. aug. 30. 20:17
 3/12 A kérdező kommentje:

Így néz ki:


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 30. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
az alaplap alatt nem hagytál ott véletlen egy nem odavaló rögzítő tüskét? ugyan is ez nagy valószínűséggel zárlat volt és nem biztos, hogy rossz csatlakoztatás miatt.
2011. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elfüstölted a tápot, alaplapot és talán a videókártyát is.Miért nem nézted át a kábelezést, mielőtt megnyomod a Case Power kapcsolót.
2011. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Elvileg nem kellett alá rögzítő tüske, mert gyárilag úgy van kialakítva a ház, hogy kiemelkedik a hátlapból a csavarok helye. Átnéztem mielőtt bekapcsoltam, de ezek szerint valami elkerülte a figyelmemet.

Először csinálok ilyet, és már bánom, hogy nem szervizbe vittem:(((

2011. aug. 30. 20:31
 7/12 A kérdező kommentje:

okozhatja a fordítva bekötött power led, hdd led ilyesmi?

Más ötletem már nincs:(

2011. aug. 30. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem. az alaplap és a ház közé tettél műanyag alátéteket?
2011. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

a házhoz nem adtak, az előző házhoz pedig fém eltartó csavarok voltak, ami a ház kialakítása miatt ide nem fért be. Azt mondták ide azok nem kellenek...

Ez lenne a gond, akkor?

2011. aug. 30. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg, ha az alaplap hátsó fele érintkezett a ház fémrészeivel biztos!
2011. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!